Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617
Pokaż wyniki od 161 do 166 z 166

Wątek: Renault Clio IV 1.2 75 KM Intens+

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie Renault Clio IV 1.2 75 KM Intens+

Ups, czyli kontynuacja złej passy.

Mnie za to doprowadza do szewskiej pasji system S&S, którego nie da się na stałe wyłączyć. W większości nowych samochodów tak jest?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Domyślnie

A światła cofania się zapalają ?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Yup, się zapalają.

Domyślnie

Prawdziwy mężczyzna cofa bez czujników i kamer!

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Auto

Domyślnie

Spoko, znowu działa!

Auto

Domyślnie

Kolejny rok za nami, a na liczniku niecałe 31 000 km. Ostatnio samochód więcej stoi niż jeździ, choć od jakiegoś czasu "pracuje" w naszej firmie, więc przynajmniej się przydaje (teść korzysta z niego podczas dojazdów do pracy). Po krótkim epizodzie fochów nie dzieje się z nim absolutnie nic złego. Czasami wręcz fascynuje mnie jego "pancerność". W lecie jakoś tak wyszło, że stało nieruszane przez 2,5 miesiąca. Odpaliło od strzała i nie obraziło się na mnie - co mnie bardzo cieszy.

Wczoraj wóz powędrował na przegląd do moich ulubionych magików z Tobiaszracing - jeśli chcecie zobaczyć co oznacza określenie "czysty serwis", to warto się tam wybrać. Robimy oleje, filtry i prostujemy przednią lewą felgę - żonie zbyt agresywnie przyatakowało się jakieś dziursko i koło lekko się ugięło.

Myślę, że auto niebawem trafi na sprzedaż. Cały czas polujemy na jakieś nowe auto w leasingu, choć różne zawirowania na rynku zniechęcają do większych i długotrwałych inwestycji tego typu. Poza tym musimy kupić coś, co wywieziemy do Włoch, a ja mam plan na nieco kontrowersyjne daily do Warszawy.
    Drive tastefully!

Uprawnienia umieszczania postów