Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 114 z 114

Wątek: Audi S8 2015 & Audi A8 Black Edition 2017

Domyślnie

Myślę, że ludzie mają różne postrzeganie skrzypienia. Znam takich, co im nie skrzypi Laguna III albo Iveco, oraz takich którym skrzypi zupełnie wszystko.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    Volvo

Domyślnie

W Lagunie III wyeliminowałem skrzypienia w 1,5 popołudnia razem z lokalizowaniem źródeł praktycznie do całkowitej ciszy (poza jazdą po dużych nierównościach).
    w nowym aucie premium nie chciałbym majstrować z olejem silikonowym i kawałkami pianki/gumy..

Awatar slk_girl
    Auto
    Audi A8, bylo SLK55

Domyślnie

Zanim odebralam auto, stalo ono okolo 9 miesiecy gdzies na placach, w sloncu i byc moze to bylo przyczyna, ze cos sie rozkleilo na drzwiach, a moze bylo po prostu zle zlozone. Sprawa jest o tyle prosta, ze juz raz to poprawiali, wiec beda wiedziec co maja zrobic i mam nagranie tego stukania. Nie beda mogli odeslac mnie z kwitkiem. Przypominam, ze auto ma znieksztalcona tylna szybe, o czym pisalam po odbiorze. Ten temat odpuscilam, bo po kilku wizytach w serwisie, problemu nie widzieli albo twierdzili, ze widocznie tak ma byc. Demo w serwisie mialo dokladnie taki sam problem, ale egzemplarz troche starszy, bez przyciemnionych szyb juz nie. Poza tym nie chcialam, zeby mi pol samochodu rozwalali przy wymianie tylnej szyby i miec jeszcze jakies dodatkowe stukanie czy halasowanie. A, halasuje jeszcze jedna rzecz: tylny glosnik stuka przy glosnych basach. Cena samochodu nie wplywa na jego jakosc niestety. Ja slysze kazde stukanie, trzeszczenie, itp. Prawdziwe przeklenstwo. Z kazdym nowym samochodzie bylam w serwisie minimum raz. Najwiecej chyba z Mercedesami, gdzie probowalam wyliminowac stukanie z deski, halas wiatru, itp.

Ja jezdze glownie po autostradach i raczej w miare dobrych drogach, ale gdybym jezdzila po dziurawych drogach w miescie, to pewnie jeszcze wiecej rzeczy by trzeszczalo.
    Ostatnio edytowane przez slk_girl ; 14-04-2019 o 14:24

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Wspolczuje, bo mam to samo. Kazde pukanie, stukanie, czy trzeszczenie mnie drazni. Jedyne rozwiazanie, to w miare dobre audio, ale jak juz glosnik halasuje, to kaszana.

Uprawnienia umieszczania postów