Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Plastikowe drewno i złoty pociąg gratis do każdego golfa

Domyślnie

Q7 jest raczej bardziej konkurencją GL, BMW ma dopiero zaprezentować bezpośredniego konkurenta dla nich. A posty leśnika żal komentować, wybrał najgorsze wnętrze z kompaktowych japońców i przyrównał do najlepszego z niemców Równie dobrze możesz sobie porównać wnętrze nowej Mazdy 2 i przeładowane przyciskami wnętrze Fiesty z ekranikiem wielkości wyświetlaczy starych telefonów.

Auto
    A6 C7 2.0 TDI

Domyślnie

Ale cena auta podobna. OK, może się czepiam, ale jaki japoniec może dzisiaj konkurować z niemiecka klasą średnią? Głośny i stary accord? Śmieszny avensis? Głośna Mazda 6? Co tam jeszcze jest? Nissan - brak, Suzuki - brak, ewentualnie koreańce - Optima i I40, ale to też jeszcze kilka lat przed nimi na dogonienie czołówki... Nie ma nic sensownego w tej chwili. Takie Verso - czy okno otwarte czy zamknięte nie ma różnicy - tak samo głośno... Taki LC V8 może i jest komfortowy ale kojarzy mi się z autami pokroju Voyager itp - na wyjazd raz w roku na wczasy ok, ale na codzień udręka - ani to ekonomiczne, ani poręczne, ani cokolwiek. Do bólu niepraktyczne auta na codzień. To że ktoś dorabia sobie do tego cała filozofię nie znaczy od razu, że tak jest. Te auta po prostu nie sprawdzaja się w naszej polskiej rzeczywistości.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Koreańce to już dawno dogoniły niemiecką konkurencję...
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

A wg Ciebie takie X5 to jest niby ekonomiczne, poręczne czy cokolwiek?
    Obecny Passat faktycznie wydaje się być lepszy od japońskich czy koreańskich aut, chociaż nie miałem jeszcze styczności z nową Optimą. Poprzednia na pewno przewyższała poprzedniego passata. I piszę to z autopsji.

Poza tym masz chyba nieaktualne informacje: Mazda 6 po lifcie ma dużo lepsze wyciszenie. Avensis dlaczego śmieszny? Bo inaczej wygląda?
    Jedziemy w Premium. Masz BMW, Mercedesa i Audi. Po drugiej stronie Infiniti i Lexusa.
    W porównaniu z Lexusem: GŁOŚNE BMW, GŁOŚNY Mercedes i GŁOŚNE Audi.
    Chyba czas się obudzić i się zorientować, że to nie lata 90 i że Japończycy robią niezłe auta.
    Aaaach... zapomniałbym o Korei.
    Polecam Ci bardzo spróbować Hyundai Genesis. Koreańczyka który kosztuje 300 tysięcy i który za te pieniądze oferuje wszystko poza prestiżem który jak wiemy jest pojęciem mocno względnym. I za daną kwotę przebija pod KAŻDYM względem BMW / Mercedesa / Audi za te same pieniądze.
    Tak, Korea wyprzedziła Niemcy.
    Kurde znowu się zgadzam z AGENTEM...

Forest jakbym się miał produkować to znajdź mi drugie auto za takie pieniądze które jest tak duże, tak komfortowe i wjedzie tak daleko w teren jak Toyota.
    Nie ma. G-klasa wjedzie dalej, ale jest mniejsza i kosztuje o wiele więcej.

Auto
    A6 C7 2.0 TDI

Domyślnie

Auta podobnej klasy, czyli konstrukcja z lat 80-tych - Navigator, Escalade itp.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Mialem BMW przez kilka lat, jestem bardzo na biezaco z tematami na forum i pod wzgledem niezawodnosci BMW nie ma startu do Lexusa.
    Oczywiscie, moze nie pasowac wyglad, wykonczenie, czy brak czujnikow klockow (ja w IS-F mam blaszki, ktore tra o tarcze jak klocek sie konczy ) - niby smieszne i przestarzale, ale DZIALA. Kolega w M3 ma czujnik, ale i tak ZAWSZE sprawdza wizualnie, bo czujniki klamia. Tak samo z poziomem oleju - on oddalby wiele opcji, zeby miec WIARYGODNY i SMIESZNY bagnet jaki mam w IS-Fie...

Takze Japonczycy mysla inaczej niz Niemcy i stawiaja na sprawdzone rozwiazania, a nie bajery. Design moze czasem maja przestarzaly (moj IS-F z 2012 ma zegarek elektroniczny z lat 80tych , kolega w M3 ma ladny zegarek miedzy zegarami) ale robia auta solidne i jezdzace, a nie stojace w serwisach.

PS. Mazda 6 po facelifcie to baardzo ladne i dopracowane auto. Design i jakosc wnetrza wg mnie > 3 series. Swoja droga, nowe F30 jest zdecydowanie gorzej wyciszone niz poprzednie E90 - maly regresik sie wkradl

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

W Polsce jesteśmy a nie w USA przypomne.
    Piciu do goscia to nie trafia - on musi miec wszystko elektroniczne.
    Zreszta zauwazylem wlasnie jego auto w podpisie (A6 2.0 gnój) i stwierdzam ze nie ma sensu dalsza dyskusja

Auto
    A6 C7 2.0 TDI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    W Polsce jesteśmy a nie w USA przypomne.
    Piciu do goscia to nie trafia - on musi miec wszystko elektroniczne.
    Zreszta zauwazylem wlasnie jego auto w podpisie (A6 2.0 gnój) i stwierdzam ze nie ma sensu dalsza dyskusja
    A widziałeś jakieś inne A6 niż TDI? Na palcach jednej ręki. Co do A6 - też szału nie ma jeśli chodzi o komfort - zrobili krok do tyłu jeśli chodzi o jakość materiałów w środku. DLatego jest na sprzedaż. I też mam dylemat co kupić, ale nie widzę żadnej sensownej alternatywy wśród europejczyków, a co dopiero japończyków. Może trochę dogryzam Wam odnośnie "made in Japan" ale po A6 człowiek na pewno nie spojrzy w tą stronę. Może lex? Nie wiem, nie jeździłem nigdy, ale te drewniane plastiki w środku i kierownice jakoś nie przemawiają do mnie. No i słabo z dieslami

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie Król Dróg

Dam Ci rade: wez sie za praktyke a nie teorie... Lexusy maja prawdziwe drewno wewnatrz... Podobnie zreszta jest u mnie.
    Nie jezdziles, nie miales stycznosci a sie wypowiadasz...
    Czy moderator moglby usunac ten syf stad? Dzieki z gory.
    PS o dziwo widuje regularnie A6 TFSI facet mieszka w moich okolicach bo czesto razem w korku jedziemy

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, Opel Astra G Caravan '98, AR 164 2.0 V6 Turbo '93

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Nie dotyczy Alfy Romeo
    Mam ją niecałe dwa miesiące, a mam już dość słuchania jaki to awaryjny samochód kupiłem...
    '94 BMW E32 730i V8 Calypsorot Metallic/ '90 Mercedes-Benz W124 230CE Almandinrot Metallic / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Uprawnienia umieszczania postów