Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Plastikowe drewno i złoty pociąg gratis do każdego golfa

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Oj taki zarcik
    I tak pojezdzi dluzej niz audi w tdi

Auto
    A6 C7 2.0 TDI

Domyślnie

Audi ma już 190K i bez zająknięcia

Domyślnie

Sprzedaję Verso 2,2 D4D z przebiegiem 348 000km. Wtryski fabryczne, turbo fabryczne, dwumas zrobiony po 240 000km, łańcuch rozrządu fabryczny. Nigdy w trasie się nawet nie zająknęło, a serwis widziało co 15 000km na przeglądach. Naprawdę porównując bezawaryjność VAGa do Japończyków stoisz na całkowicie przegranej pozycji. Mówię to jako posiadacz sporej ilości historii serwisowych tych samochodów. Można niezłą książkę napisać. Komedia, lub dramat - do wyboru.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ForestPoland Zobacz posta
    Może lex? Nie wiem, nie jeździłem nigdy, ale te drewniane plastiki w środku i kierownice jakoś nie przemawiają do mnie. No i słabo z dieslami
    Po pierwsze możesz wziąć sobie aluminium, jak nie lubisz PRAWDZIWEGO drewna.

Po drugie Lexusy nie robią diesli bo skupili się na hybrydach: spalanie podobne, koszty rejestracji podobne jak dla diesla (emisja CO2), osiągi lepsze, wyciszenie lepsze.
    Jedyny minus w Lexusach to pojemność bagażnika - mniej niż u konkurencji właśnie ze względu na baterie (rozwiązaniem są wersje tylko benzynowe). Ale pod każdym innym względem nie ustępują, a nawet przewyższają biorąc pod uwagę cenę.
    Chcesz wodotryski, bierz Lexusa IS w wersji sport: https://www.youtube.com/watch?v=Igo6md9cpZQ . Zdecydowanie fajniejsze rozwiązanie (analogowa obwódka) niż pełny cyfrowy wyświetlacz. W ogóle BMW 3 (A4 dopiero to najnowsze będzie oferować) oferuje taki pełny cyfrowy wyświetlacz?

Acha i na 100% serwis będzie lepszy niż w VAG! Ale akurat o to nie trudno

Domyślnie

Zgadzam się z Driv3r , pomimo że LC to szkarada to jest to jedno z najlepszych aut terenowych świata i najmniej awaryjnych.Ogólnie Toyota i Leksus to najmniej zawodne samochody i reszta światowej motoryzacji może się od japońców uczyć w szczególności mam tutaj na myśli ich serwisy w Polsce, które na tle innych marek są na naprawdę wysokim poziomie.Szkoda tylko, że stylistycznie nowe Toyoty są po prostu brzydkie a dla osób wysokiego wzrostu zbyt ciasne niezależnie, który model wybierzemy.

Auto
    A6 C7 2.0 TDI

Domyślnie

Najmniej awaryjne bo tam nie ma się co popsuć. Prosta technologia z lat 80 klepana w kazdym modelu od czasów zimnej wojny - co się może zepsuć? VW się psują bo idą do przodu ale za to są przyjemniejsze w użytkowaniu.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

To ja wolę tą starą technologię niż ciągłe naprawy. Poza tym ciężko powiedzieć np. o silnikach SkyActive że to konstrukcja z lat 80'tych.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    ich serwisy w Polsce, które na tle innych marek są na naprawdę wysokim poziomie.
    heh, mój samochód japońskiej marki po gwarancji był serwisowany w serwisie Peugeota, właśnie ze względu na poziom w ASO

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ForestPoland Zobacz posta
    Ja swoją szansę wykorzystałem. Na tyle, że nie muszę wybierać pomiędzy toyotą a normalnym samochodem. Miałem w życiu kilkadziesiąt aut różnych marek, na szczęście żadnego japońskiego - po przejażdżce avensisem z 2012 roku dałem sobie spokój z japońską myślą techniczną. Czasy Golfa 3 już minęły bezpowrotnie, ale japończycy nie chcą tego zauważyć. Przecież te auta nie mają nawet czujnika zużycia klocków hamulcowych... A gdzie reszta?
    Auta z tego samego roku - przepaść technologiczna przynajmniej 10 lat...

Załącznik 6166
    Załącznik 6165
    Sorry, musiałem odkopać tego posta. Jestem na świeżo po oglądaniu tych dwóch powyższych. Wiesz, że pokazane przez Ciebie wnętrze Golfa to jest TYLKO I WYŁĄCZNIE Highline? 80 pare tyśków. Bo za trochę mniej niż 80 tysków dostaje się taką brzydką konsolę środkową i fotele, że po prostu żenada. To już przyjemniej jest w poliftowym Aurisie. Jakbym miał decydować, to Golf w Highline albo Auris. Z drugiej strony dać 80 tyśków za Golfa, kiedy za tą samą budę można dać 60? Czułbym się wydymany . W Golfie pierdylion opcji, ale jak chcę klimę + elektrykę szyb + fotele + piano black, to zapomnij.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

A auris jest w poprzedniej wersji ale wersja tez top.
    Roznice robi tez fakt, ze foto aurisa jest zwykle, a golfa dobre.

Uprawnienia umieszczania postów