Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: kupno auta

Domyślnie kupno auta

witam zastanawiam sie nad kupnem samochodu i mam dylemat ktory wybrac. dylemat polega nad tym ze jezdzilem oboma samochodami i jednym jak i drugim dobrze mi sie jezdi a ma ich do sprzedania moj woj za dobra kase i znam ich przeszlosc. mianowicie sa to toyota rav4 2.0d4d 116 km z 2005roku i passat b6 2.0tdi 140km z 2007.ogolnie chodzi mi ktory z aut bedzie najmniej awaryjny

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

To jak wybierać między dżumą a cholerą...
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

c) żadna z propozycji nie jest odpowiednia

Domyślnie

Jakie przebiegi ?

D-4D niby jest często odradzany, ale w rodzinie był w tej wersji i do ok. 220-240tys. totalnie żadnych problemów nie robił, jedynie wymiana płynów, potem poszedł na sprzedaż. Turbo, sprzęgło wszystko oryginalne, a dużo przebiegów raczej po mieście robił, dojazd 6km do pracy itd.

Domyślnie

qbakuba mie zgodze sie z toba ze zana z opcji nie jest dobra gdyz akurat ta toyota ma przejechane 130tys i byla odkpiona od 85letniego wlocha ktory byl jej pierwszym wlascicielem no a passat to wlasnie jest ten bol do tych 2.0tdi niby woj ma audi a6c6 i odrazu jak ja kupil zrobil pompe oljowa tam niby ze zmieniaja te walki napedowe w pompie na grubsze i robi nia dlugie dystanse i nie bylo z nia jak dotad zadnych problemow

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

To po co ten wątek skoro wszystko jasne?
    Kupujesz ten, który bardziej ci się podoba.

Domyślnie

Jeśli myślisz, że akurat Ciebie ominą problemy z 2,0 TDI PD, to się mylisz. Nikogo nie omijają, bez wyjątków. Sprawdź jeszcze oznaczenie silnika, najgorszy to BLB, BKP, BMR. Znośny jest BMM.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ale po co w ogóle pchać się w niemalże pewną minę??? Niektórzy to mają jednak chyba coś nie teges - jest tyle lepszych technicznie aut od paska 2.0TDI PD.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

mi to trollem zalatuje

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Ja do wyboru dodałbym koniecznie coś z 2.7 hdi :P
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Uprawnienia umieszczania postów