Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Audi A4 | Pierwsza Jazda

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Audi A4 | Pierwsza Jazda

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Generalnie lubię samochody spokojne i stonowane ale w tym przypadku Audi trochę przesadziło projektując auto, które niczym nie różni się od poprzednika. Samochód jest strasznie nudny. Tak samo w środku nic specjalnego. Trochę szkoda, że nie zdecydowano się na bardziej wyraziste zmiany. Nie wiem czy bym wybrał to auto. Nie skreślam go bo na pewno odbyłbym jazdę próbną, ale pewnie kasę zostawiłbym gdzieś indziej.

Auto
    służbowe :)

Domyślnie

"Muszę przyznać, że jest coś zaskakującego w autach z Ingolstadt"

He he, przedni żart
    AR 159 - miłość od pierwszego wejrzenia...

Awatar bascule
    Auto
    klasyk w tedeiku

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Omaley Zobacz posta
    [...] Audi trochę przesadziło projektując auto, które niczym nie różni się od poprzednika. Samochód jest strasznie nudny. Tak samo w środku nic specjalnego. Trochę szkoda, że nie zdecydowano się na bardziej wyraziste zmiany.
    Auto faktycznie z zewnatrz nie powala. Nie mozna sie do niczego przyczepic ale faktycznie latwo pomylic z poprzednia wersja. W srodku jak dla mnie lider w swojej klasie. Ani C klasa a juz na pewno nie 3er nie wyglada w srodku tak dobrze. Materialy i design o pol klasy lepiej.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Wnętrze nowej A4 jest mega. Wnętrze A4, wygląd klasy C i prowadzenie serii 3 - wyszedłby ideał .

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Auto
    służbowe :)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Arrival Zobacz posta
    Wnętrze A4, wygląd klasy C i prowadzenie serii 3 - wyszedłby ideał .
    Ideałem to będzie od wiosny AR Giulia: wygląd i prowadzenie bezkonkurencyjne, a wnętrze - cud, miód, malina. Dość powiedzieć, że tylko Włochom udało się pięknie wkomponować wyświelacz centralny nie psując przy tym linii deski rodzielczej - czyli zrobili coś, czego Audi, BMW i Mercedes nie potrafili zrobić wstawiając na środku deski swoich samochodów coś co wygląda jak doczepiony na siłę tablet.
    AR 159 - miłość od pierwszego wejrzenia...

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Kia Giulia Ciekawe tylko od wiosny którego roku , bo póki co Włochom nie udało się nawet pokazać gotowego-jeżdżącego egzemplarza tego "ideału", tylko byliśmy świadkami premiery jakiejś atrapy/makiety

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Myszkin Zobacz posta
    Ideałem to będzie od wiosny AR Giulia: wygląd i prowadzenie bezkonkurencyjne, a wnętrze - cud, miód, malina. Dość powiedzieć, że tylko Włochom udało się pięknie wkomponować wyświelacz centralny nie psując przy tym linii deski rodzielczej - czyli zrobili coś, czego Audi, BMW i Mercedes nie potrafili zrobić wstawiając na środku deski swoich samochodów coś co wygląda jak doczepiony na siłę tablet.
    Za przeproszeniem, pieprzenie głupot. Sam mam duże oczekiwania wobec Giulii, bardzo możliwe że będzie dobra, ale nazywać ideałem samochód którego nie widzieliśmy, który jest pokazywany przez tyle lat i pokazany zostać nie może jest śmieszne. Na razie tyle możesz o nim wiedzieć co zobaczysz na zdjęciach i co powie zarząd Fiata.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Chyba Harald Wester, szef marki albo zarząd FCA?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów