Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: 2016 Mercedes-Benz klasy E (W213)

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie 2016 Mercedes-Benz klasy E (W213)

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Teraz u Mercedesa,wszystko będzie wyglądać tak samo, nie tylko sedany, ale też wersje Coupe i i Suvy

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Bardziej proporcjonalna klasa C, co uważam za całkiem dobre: z zewnątrz to na pierwszy rzut oka (innymi słowy: na fotografiach) bardzo ładny samochód. Nie wiem tylko skąd u Mercedesa takie zamiłowanie do kredensów zamiast deski rozdzielczej. Wydaje się to troszkę ciężkostrawne, ale nie wiem jak prezentuje się na żywo. Miał ktoś okazję oglądać wnętrze np. nowej S-klasy w rzeczywistości?
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Klasa E zawsze się wyróżniała na tle innych Mercedesów, a teraz to już wszystko jest takie same. A co do deski to rzeczywiście "kredens" w który ktoś wkomponował ekran LCD
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Tak się patrzę i zastanawiam się: co to jest???????? Odrobinę powiększona klasa C i tak samo zmniejszona klasa S. Makabra.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Podobne reakcje pojawiały się w ostatnim temacie o audi A4. Kompletnie Was nie rozumiem, przecież to jest plus, że wszystkie auta danego producenta są do siebie podobne. Przynajmniej ja właśnie tego oczekuję. Komuś podoba się styl np. Mercedesa, więc idzie do ich salonu i widzi wiele podobnych stylistycznie modeli, ale różnych jeśli chodzi o rozmiar, parametry czy zastosowanie.
    Markę wybieramy gustem, a potem konkretny model - potrzebami. Podobają mi się Mercedesy, ale jestem niski - świetnie, biorę klasę C. Chcę być wożony? Mamy S. Mam rodzinę? Wezmę sobie E w kombi. Ciągnę przyczepę z koniem? Świetnie, bierzemy SUV'a.

Dawniej to właśnie było denerwujące, że w ramach jednej marki były fajne samochody i wtopy stylistyczne. A dziś nie dziwię się producentom - wypuszcza się jeden model pokazujący nowy wizerunek marki, bada się reakcje i jeśli są okey to robimy resztę podobnie - bo dlaczego nie?
    Lepiej, żeby każdy model danej marki był totalnie z innej bajki?

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Klasa C wygląda najlepiej z całej trójki, E traci brakiem konkretnego i głębokiego przetło po boku na rzecz jakiejś ledwo widocznej linii pod klamkami do tego przedni zderzak wygląda jakby miał dziurę przez efekt jednolitego wlotu, słabo wyszło do tego to wnętrze z klasy S które przytłacza.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Tak się prezentuje w ruchu ulicznym:

http://www.autobild.de/bilder/merced...845.html#bild1

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

No, to w wizualnej homogenizacji swojej podstawowej linii sedanów Mercedes pobił zarówno Audi, jak i BMW. Naprawdę trudno będzie odróżnić na ulicy E-klasę od nieprzedłużonej S-klasy. Szkoda, nie popieram takiego czegoś, ale cóż, Merc widocznie musi podążać za obecnie panującymi trendami.

Awatar slk_girl
    Auto
    Audi A8, Abarth 124 Spider

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Arrival Zobacz posta
    Podobne reakcje pojawiały się w ostatnim temacie o audi A4. Kompletnie Was nie rozumiem, przecież to jest plus, że wszystkie auta danego producenta są do siebie podobne. Przynajmniej ja właśnie tego oczekuję. Komuś podoba się styl np. Mercedesa, więc idzie do ich salonu i widzi wiele podobnych stylistycznie modeli, ale różnych jeśli chodzi o rozmiar, parametry czy zastosowanie.
    Markę wybieramy gustem, a potem konkretny model - potrzebami. Podobają mi się Mercedesy, ale jestem niski - świetnie, biorę klasę C. Chcę być wożony? Mamy S. Mam rodzinę? Wezmę sobie E w kombi. Ciągnę przyczepę z koniem? Świetnie, bierzemy SUV'a.
    Ja wole, zeby kazdy model byl bardziej specjalny i dalo sie go odroznic od reszty. Oczywiscie to kwestia gustu. Np teraz dyskwalifikuje prawie wszystkie modele Merca, bo sa na jedno kopytu, ktore akurat nie podoba mi sie. Czy to dobrze czy zle dla producenta, to trudno powiedziec. Moze ludzie lubia jak wszystko jest takie samo.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów