Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Audi A4, BMW Seria 3, czy...

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Skoro rozważasz 3-er czy A4, to po co Superb? ma dużo miejsca z tyłu i tyle, komfortem nie grzeszy, prowadzi się mocno przeciętnie.
    Ja bym poszukał e46, dobrze się tym jeździ, odczuwalnie lepiej niż Vectrą C czy A4 w słabszych wersjach.
    A może Volvo S40 II?

Domyślnie

Superb i Passat pod względem przestrzeni to nieco inna klasa niż A4 B6 lub E46. Ogólnie panuje opinia że E46 przy B6 jest nieco przestarzałe pod względem wizualnym, natomiast materiały może mieć nieco lepsze. Ciężko trafić dobrą B6 mimo tego że jest to najlepiej sprzedające się auto używane w 2015 roku - godne polecenia są 1.9TDI i 1.8T + manualna skrzynia biegów. 1.8T idealne do gazu i dlatego ceny są tak zawyżone, 1.9TDI mogą mieć spore przebiegi i od tego trzeba zacząć sprawdzanie tych aut.

Awatar heger
    Auto
    Fiat Bravo 1,9 TD

Domyślnie

Czy ja wiem, czy E46 przy B6 ma przestarzały design? Dla mnie oba auta "trzymają się" nieźle

Sporo dobrych propozycji padło, więc z pewnością będę się rozglądał za różnymi autami - zwłaszcza, że nie jestem napalony na konkretny model - po prostu kwestia co akurat się trafi i mnie zauroczy, a to trochę loteria

Dalej chętnie wysłucham propozycji, ewentualnie jakieś mocne i słabe strony aut o których mówiliśmy - też z chęcią przygarnę

Każda opinia jest tutaj na wagę złota

Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi!

Domyślnie

heger - chodziło mi również o konstrukcję - E46 jest produkowane od 1998 roku, A4 B6 od 2001 i mimo tego iż są to tylko 3 lata - audi wprowadziło wtedy całkowicie zmienioną konstrukcyjnie propozycję auta porównując do B5 - zawieszenie, silniki, wykończenie wnętrza, fotele - ogólnie całe auto się zmieniło choć wizualnie B5 są nieco podobne do B6.
    Później odpowiedzią BMW było E90 które podobnie jak A4 B6 było swego czasu całkowicie nową konstrukcją, wtedy A4 zostało z tyłu bo w modelu B7 zrobiło tylko lifting modelu B6 - zmiana grilla, tyłu auta, kierownicy no i silniki gorsze 2.0 TDI itp.
    Przejedź się E46 i A4 B6, w moim odczuciu zazdrościć można napędu ale to też jest kwestią gustu jak i wybór czy ma być to A4 czy BMW3. Ja wyraziłem tylko swoje zdanie.

Uprawnienia umieszczania postów