Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 111

Wątek: Jakie kombi/suv do 30 tyś zł ?

Awatar geforc

Domyślnie

A droższy w utrzymaniu będzie Chrysler 300C czy taki forester albo outback ? wiem że to różne silniki...

- - - Aktualizacja - - - -

A co powiedzie o Mazdzie 6 II generacji ??

cos takiego np http://allegro.pl/mazda-6-2-5i-170km-dyn-kam-xen-par-bos-par-kli-tem-i5932643522.html

nie mówię że ten model, bo akurat drogi jest, ale w kombiaku i ten "wygląd"

Ciąg dalszy pytań, a może BMW X5 z początków ?? 2000-2002 rok ?

Awatar el_krzysztof
    Auto
    BMW Z4M

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez geforc Zobacz posta
    A droższy w utrzymaniu będzie Chrysler 300C czy taki forester albo outback ? wiem że to różne silniki...

A co powiedzie o Mazdzie 6 II generacji ??

cos takiego np http://allegro.pl/mazda-6-2-5i-170km...932643522.html

nie mówię że ten model, bo akurat drogi jest, ale w kombiaku i ten "wygląd"

Ciąg dalszy pytań, a może BMW X5 z początków ?? 2000-2002 rok ?
    O Mazdzie 6 II zapomnij przy takim budżecie. No chyba, że złapiesz okazję z Niemiec, bezwypadek, od handlarza z przebiegiem ok 180 tys

X5 ? Pytasz poważnie? Kolego zejdź na ziemię. Ja wiem, że pomarzyć to piękna rzecz, ale jeśli oczekujesz pomocy na forum, to warto podawać bardziej realne propozycje... No chyba, że koszty utrzymania to naprawdę dla Ciebie pikuś, i jesteś w stanie od czasu do czasu sypnąć grubymi tysiącami jak popsuje się automat czy zawieszenie w X5 - jeśli tak, to przepraszam. Egzemplarze tanie są zazwyczaj zaniedbane i często wymagają większego wkładu finansowego niż wynosi ich wartość. A jeśli są zadbane i doinwestowane, to wykraczają znacznie poza budżet.

Domyślnie

Nie lepiej Tourana. Przestronne ładne autko.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Musisz zdać sobie sprawę, że jeśli polujesz na auto premium, to ewentualna naprawa nie będzie tylko 2-3x droższa niż w Twoim obecnym samochodzie, tylko niekiedy i 10+ razy droższa. W tym samym budżecie im wyższa klasa tym starszy samochód. Im starszy samochód tym większe ryzyko. Nawet jeśli rzeczywiście jakimś cudem kupisz idealny egzemplarz, to wiele rzeczy się zużywa i możesz popłynąć. Rozważając markę premium za 30k zakładałbym przynajmniej drugie tyle budżetu awaryjnego. To nie tak, że na 100% tyle wydasz, ale musisz być gotowy mentalnie i finansowo na takie kwoty w ciągu np. 1-3 lat. Być może nie zepsuje się totalnie nic i będzie 30k do przodu, a może trafisz na fuckupa i będzie trzeba go porządnie doinwestować, albo sprzedać z dużą stratą.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Geforc nie przyjmuje tego do wiadomości. Myślałem ,że po wyskoku z E60 za 30 tys. już mnie nie zaskoczy. A tu pytanie o 16 letnie X5...

Ewidentnie naiwnie szukasz "perełki igiełki palącej na dotyk". Sparzysz się.

Skup się na poszukiwaniu fajnego Subaru jeśli Ci się Forester podoba. Kolega wcześniej polecił Ci konkretne silniki. Nie brnij dalej, bo zniechęcasz ludzi do pisania i pomocy.

Domyślnie

Tu masz dobrą Mazdę 6 jak chcesz: http://otomoto.pl/oferta/mazda-6-2-0...-ID6ygcxf.html

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar geforc

Domyślnie

Ale wy też zmieniacie zdanie, wcześniej ktoś napisał że w tej cenie Mazda 6 odpada a tutaj już nagle że dobra Mazda 6. Po prostu chcę auto które będzie inne niż passaty, golfy czy mondeo.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Szczerze? Ja się zdziwiłem tym co napisał @VectorOPC. Mogę się mylić ,ale 31,5 tys. za auto klasy D z 2009 to jest dla mnie mało. Pobieżna analiza ofert z polskiego serwisu, tj. rok 2009, diesel, przebiegi koło ~150 tys. i cena oscyluje od 40 do 35 tys. za Mazdy 6. Jeszcze jak jest z importu, to gdzie zarobek? Za ile to kupił w Niemczech?

Fajnie ,że chcesz się wyróżnić. Tylko to nie ten budżet.

edit: Jeśli to była ironia to dobrze zakamuflowana Czasami często ja odczytać z suchego tekstu. Jeśli tak to mea culpa. Właśnie, słowa "lanśarskiego" brakowało mi w tej dyskusji i w wymaganiach
    Ostatnio edytowane przez Michael-Ś ; 20-01-2016 o 14:25

Domyślnie

ehh, nie wiecie co to ironia

Jeżeli szukasz suva, lansiarskiego, dość dynamicznego wozu to może Outlander I generacji z silnikiem 2.0T od Evo? Tylko ciekawe jak z blacharką, pewnie ciężko będzie żeby był spokój trochę lat, może Vector będzie więcej wiedział.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez geforc Zobacz posta
    Ale wy też zmieniacie zdanie, wcześniej ktoś napisał że w tej cenie Mazda 6 odpada a tutaj już nagle że dobra Mazda 6. Po prostu chcę auto które będzie inne niż passaty, golfy czy mondeo.
    Ale zmieniają zdanie w ramach granicy rozsądku. Nie znam Cię, nie mam pojęcia jakie są Twoje możliwości finansowe, ale zakładam, że jeśli szukasz taniego samochodu do 30k, to dość mocno w Twój budżet uderzy konieczność wyłożenia np. 12k na jakąś naprawę. A w markach premium takie kwoty nie są rzadkością. Po prostu podejdź do sprawy rozsądnie i z takim budżetem szukaj aut max z klasy D, a idealnie C.
    Takie jest moje zdanie. Jasne, że są osoby, które kupują tanie używki wyższych klas, sam mam kilku takich znajomych, ale ich stać na naprawy i doprowadzenie samochodu do super stanu. Jak mówiłem, nie znam Cię, może Ciebie też stać, ale wtedy zaznacz to wyraźnie, żeby ludzie wiedzieli co Ci polecać .
    Bo z boku wyglądasz jak osoba, która za pół roku będzie bardzo żałowała swojego wyboru, ale to tylko opinia oparta na kilku postach na jakimś forum. Mam świadomość, że rzeczywistość może być inna .

Uprawnienia umieszczania postów