Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Wątek: Samochód na krótkie odcinki , ekonomiczny i tani. Bardzo tani.

Auto
    jeździ

Domyślnie

Gdybym chciał dołożyć do tego" interesu kilka miedziaków" to bym dołożył. Chcę tyle ile w temacie i to by było na tyle.
    Poza tym proszę nie wyciągać za daleko idących wniosków...Nikomu nie zaglądam do portfela...

Awatar manager
    Auto
    Multipla/Rifter/W124

Domyślnie

Proponowanie Yarisa za 7k mija się z celem, bo zaraz dojdziemy do Hondy Jazz za 10k, a skończymy na nowej Citigo wziętej na raty :P już lepiej proponować coś za 3-4k, zarejestrowane.
    Zasada kupowania tak taniego auta jest prosta - nie ma co siedzieć przed ekranem i zastanawiać się co będzie lepsze, trzeba umówić się na jazdy próbne i oglądać, oglądać, oglądać. I kupić pierwszy dobry samochód, bo zaraz może go nie być.
    Aczkolwiek... jechałem wieloma tanimi lub bardzo tanimi autami i zrobiłbym wszystko, żeby dołożyć te 500pln do dojrzałego auta, byle nie kupować Tico czy Cinquecento. Do 2k można znaleźć Punto I, Corsę B czy Clio I w całkiem niezłym stanie, do małego ogarnięcia mechanicznego. Tym bardziej na Górnym Śląsku, gdzie rynek jest bardzo nasycony.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jak komuś marzy się tico, zobaczcie jak wychodzi z czołówki z autem klasy średniej: https://info.wielun.pl/112/2015/08/c...lugim-poscigu/

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

spoko, ja nie chciałem urazić. Jednak tym bardziej się dziwie, że z takim stażem za kierownicą i takim autem jakie masz teraz chcesz się zdecydować na Tico. Ale w porządku.

W mojej okolicy ostatnio trochę pojawiło się aut w tych cenach, ale widzę, że ludzie kupują głownie Seicento lub Cinque. Tico brak

Auto
    jeździ

Domyślnie

Kto powiedział,że mi się marzy?Daleko idąca interpretacja. Nie wykluczam. A to co zostało z Tico... Nie pomyśleliście,że tak wygląda auto po działaniach strażaków? Kupię sobie Star-a. Będę bezpieczny. (wiem teraz ja przesadziłem -ale świadomie) Od teraz kupujmy wszyscy auta klas wyższych-będziemy bezpieczni.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Jak komuś marzy się tico, zobaczcie jak wychodzi z czołówki z autem klasy średniej: https://info.wielun.pl/112/2015/08/c...lugim-poscigu/
    Tutaj widok na Lagunę. A tutaj na Tico
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez arczimi Zobacz posta
    Kto powiedział,że mi się marzy?Daleko idąca interpretacja. Nie wykluczam. A to co zostało z Tico... Nie pomyśleliście,że tak wygląda auto po działaniach strażaków? Kupię sobie Star-a. Będę bezpieczny. (wiem teraz ja przesadziłem -ale świadomie) Od teraz kupujmy wszyscy auta klas wyższych-będziemy bezpieczni.
    Nie przesadzajmy. Sa konstrukcje lepsze i gorsze. Niestety kupujac auto pokrju tico lub seicento musisz liczyc sie z tym ze poziom bezpieczenstwa bedzie po prostu bardzo niski.

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

to już chyba zamiast tiko do 2K można by wyhaczyć lanosa. Różnica we wszystkim względem Tico kolosalna. Ew. nie zjedzona przez rdzę Astra mk1

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez arczimi Zobacz posta
    Gdybym chciał dołożyć do tego" interesu kilka miedziaków" to bym dołożył. Chcę tyle ile w temacie i to by było na tyle.
    Poza tym proszę nie wyciągać za daleko idących wniosków...Nikomu nie zaglądam do portfela...
    Wybacz, arczimi, nie miałem zamiaru Cię urazić.

Po prostu zastanawiam się, czy temat "porady: jakie auto do 1000 zł" ma sens. Bo żadnego samochodu za 1000 zł nie można polecić, ponieważ będzie albo koszmarnie małe i ciasne, a przy tym wiekowe (o zerowym poziomie bezpieczeństwa), albo zeżarte przez rdzę, albo z trudem jeżdżące o własnych siłach. A najczęściej wszystko naraz.

Auto
    jeździ

Domyślnie

A ja się znowu z tym do końca nie zgodzę. Nie twierdzę,że będę nim jeździł do końca życia.Zrozumcie, będę nim jeździł głównie po terenie wiejskim a w istocie do hipermarketu przejeżdżam przez drogę wojewódzką - światła.Więc po raz kolejny mówię,że prawdopodobieństwo spotkania Tira jest znikome. Dajmy już spokój bo to nie ma sensu. Kupię najrozsądniejsze małe autko jakie uda mi się kupić w moich okolicach.Liczę się z tym ,że poziom bezpieczeństwa będzie znikomy tak samo jak wsiadam do samolotu liczę się z tym ,że może spaść...

Uprawnienia umieszczania postów