Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: Samochód na krótkie odcinki , ekonomiczny i tani. Bardzo tani.

Auto
    jeździ

Domyślnie Samochód na krótkie odcinki , ekonomiczny i tani. Bardzo tani.

Witam szanowne grono
    Potrzebuję samochód (jak najtańszy) na dojazdy do pracy (5km) , na zakupy(3km) oraz czasem na wypad 15km. Potrzebny mi tylko na zimę i gdy pada deszcz. Normalnie używam roweru (głównie). Na stanie mam też motocykl i "normalne "auto -Porsche Boxster. Szkoda mi go na tak krótkie trasy 3-5 km) więc chciałbym taniego hebla który będzie się toczył najlepiej do przodu i do tyłu.Jak będzie skręcał też się nie obrażę. Autko najlepiej ekonomiczne i mało awaryjne. Pewnie poza Cinquecento, Tico,Lanosa itp nic ciekawszego nie znajdę?Kwota 500zł -2000 tyśzł . Jednakże im mniej tym lepiej.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Do 2 tys.? Fiat siena.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Opel Astra F (najsłabsze benzyniaki, spalają 5l/100km i serwisowane regualnie nie chcą się psuć), Fiat Punto (albo Siena lub Palio Weekend), ewentualnie jak znajdziesz nieskorodowany to koreańskie wozidła typu Daewoo, Kia czy Hyundai. Mam znajomego, który na dojazdy do pracy kupuje taki cztery kółka za grosze, jeździ tak długo aż się zepsuje, potem złomuje albo odsprzedaje i następny. Najbardziej szuka właśnie te koreańskie typu Hyundai Accent, Kia Shuma czy Daewoo Matiz. Generalnie cholernie wytrzymałe są te auta i tak naprawdę pokonuje je tylko korozja. W wakacje kupiła Matiza za 800zł, bez korozji i tylko olej oraz opony w nim wymienił, do teraz jeździ bez awarii.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Jeśli nic Cię nie odraża od siebie, to raczej skupiłbym się na oglądaniu różnych samochodów i wyborze tego w najlepszym stanie, preferencje markowe/modelowe nic tutaj nie dadzą
    '94 BMW E32 730i V8 / '90 Mercedes-Benz W124 230CE / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo / '96 BMW E34 520i Touring
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Dwa miesiące temu kumpel kupił Punto 1,1 '96 w dobrej opcji (dwie poduszki, elektryczne szyby, halogeny, lakierowane zderzaki) za 1800 i zrobił chyba najlepszy interes. Oglądał też Sieny, Polo i wszystko nadawało się na złom. Trzeba po prostu dobrze trafić.

Domyślnie

Może jakas panda czy cuś podobnego

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Twingo I to świetne toczydełko, da się coś znaleźć w tych pieniądzach.
    Jest jeszcze Arosa/Lupo zero popytu, więc w cenie Seicento można dostać nieco doroślejsze auto.

Domyślnie

Jak tani to tylko Suzuki Swift 1.0 tylko uważaj na rudą .

Auto
    jeździ

Domyślnie

Nie mam uprzedzeń," to " ma po prostu jeździć. A czy będzie brzydki czy śliczny dla mnie nie robi żadnej róznicy. Jak najtańszy i ekonomiczny.
    Nie jeździłem Matizem ale z opinii znawców i kolegów wynika ,że jak na tak małe auto lubi sobie łyknąć. Z Fiatami (miałem i mam styczność) ze starszych roczników jest problem w rudej... Rdza króluje wszechobecnie, Pooglądam sobie to co tu zostało zaproponowane lecz z tego co zdążyłem już przejrzeć to ciężko o coś przyzwoitego w "tych" pieniądzach..
    Ostatnio edytowane przez arczimi ; 25-01-2016 o 13:46

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Peugeot 106 albo Saxo z 1.1 . Mało pali i jak na małe, tanie auto jest dobrze zabezpieczone przed korozją.

Uprawnienia umieszczania postów