Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ford Focus RS | Pierwsza Jazda

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Ford Focus RS | Pierwsza Jazda

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ostatnie zdjęcie super
    połowa baku i rezerwa!
    A auto jako takie mi się osobiście podoba bardzo, na tą chwilę numer 1 w kategorii daily-car

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Rewelacja samochód. Jako sympatyk Hondy i Type-R mam mocne obawy czy Foka nie okaże się sporo lepsza. AWD robi swoje, szacun dla Forda.

Z innej beczki, w końcu jakiś fajny samochód bo już myślałem ,że aG to statek widmo

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Co tu dużo gadać. Tego typu auta poddają pod wątpliwość sens zakupu jakiegokolwiek konkurenta z klasy premium.

Ale Focus będzie musiał się postarać.

Ciekawe jak wyjdzie pojedynek z Type R-em. Wiadomo już, że Civic jest piekielnie szybki, objechał BMW M3, M135i, RS3, Golfa R, ale czy szybszy od Foki? Szczerze mówiąc na to porównanie czekam najbardziej. Dwa moje ulubione auta w pojedynku o króla hot-hatchy.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Co rozumiesz przez objechanie? - masz na myśli jakiś konkretny tor, jazdę po autostradzie czy w mieście?
    Zapewne Focus RS będzie na chwilę na topie, dopóki nie wyjdzie nowe Megane RS, co pewnie niedługo nastąpi, bo Megane II RS Trophy R ma już prawie 5 lat.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Megane to jednak FWD więc inna liga. Na suchym będzie pewnie szybsze, ale Focus jest bardziej uniwersalny i z tego co widać, to nastawiony też na fun z jazdy (via tryb Drift).

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

To, ze to auto moze isc bokiem, to straszny plus w tej klasie. Do tego niezly dzwiek silnika jak na R4
    Tylko ten design do mnie nie przemawia niestety... Type-R wyglada super, a ta foka troche dziwnie i spojlery tu nie pomoga.

Domyślnie

A ja mam pytanie z innej beczki, czy nowy focus rs ma już montowany system sync 3?

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Tylko ten design do mnie nie przemawia niestety... Type-R wyglada super, a ta foka troche dziwnie i spojlery tu nie pomoga.
    Jak dla mnie Focus RS bije na łeb Civica. Honda wygląda jak pralka ze spojlerami, Focus po faceliftingu naprawdę wyładniał.

Technicznie Ford też jest lepszy. Co jak co, ale Ford ma naprawdę smykałke do robienia sportowych odmian. Dla mnie numer 1 w klasie hothatchy. W tym niebieski wygląda bombowo. Dzięki za świetne zdjęcia.

Awatar kustosz
    Auto
    Ford Mondeo mk2 1.8 zetec

Domyślnie

Wow, wow, a przede wszystkim wow w akceptowalnej cenie. Wolę RS-kę od dobrze doposażonego Golfa, czy Leona, które kwotowo zbliżają się nawet do 130-140tys. zł.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów