Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Potrzebny antyradar

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie Potrzebny antyradar

Witajcie!

Poszukuję dobrego antyradaru do użytku na terenie kraju, ma chronić głównie przed fotoradarami stacjonarnymi. Zależy mi też na tym, żeby ostrzegał skutecznie i odpowiednio wcześnie.

Co możecie polecić w budżecie max do 800-1000 zł? A może zna ktoś dobry punkt sprzedaży, gdzie dostanę fachowe porady?

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelkie propozycje antyradarów.

Domyślnie

Jest sens pakować tyle kasy w anty broniąc się przed stacjonarnymi radarami, skoro praktycznie każda lepsza nawigacja, Yanosik itd. itp. ma bazę fotoradarów? Nie wiem, ja mam złe doświadczenia z antyradarami, a szczególnie gdy przez jakieś zakłócenia nagle się włączy i niepotrzebnie stresuje, naprawdę za darmo bym nie chciał. Zdecydowanie lepsze wg mnie są pierwsze, wcześniej ostrzegające urządzenia.

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Posiadam antyradar Cobra XRS-R7, tak więc z tej wyższej półki. Jeszcze te 6 lat temu był przydatny, ale teraz słabe jest jego zastosowanie. Mnóstwo fałszywych alarmów ze względu na nowe technologie w autach. Mam tu na myśli zamontowane czujniki odległości i inne cuda. Policyjne laserowe mierniki nie wykrywa, bądź słabo wykrywa. Także uważam, że dużo lepszym rozwiązaniem jest Yanosik. Teraz to właśnie jadąc w trasę nim się sugeruję, a nie antyradarem.

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

W tym przypadku potrzebuję jednak antyradar. Żadne przyczepiane do szyby nawigacje, czy uchwyty z telefonem w tym samochodzie nie wchodzą w grę.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Ja również nie widzę sensu wyrzucania tyle kasy na antyradar. Większości mobilnych suszarek i tak nie wykryje, a stacjonarne są oznaczone znakami drogowymi. Obserwacja drogi to równie skuteczny antyradar.

Auto
    firmowe

Domyślnie

Przecież używanie antyradaru jest nielegalne! Nie popieram takich działań i tym bardziej uważam, że na takim forum nie powinno być takich wpisów. Tak wiem dziwny jestem

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lukasz-m Zobacz posta
    W tym przypadku potrzebuję jednak antyradar. Żadne przyczepiane do szyby nawigacje, czy uchwyty z telefonem w tym samochodzie nie wchodzą w grę.
    Zastanowiłbym się jeszcze nad urządzeniem Yanosik GT.

Aha, trzeba jeszcze pamiętać, że antyradar nie będzie działał mając szybę odbijającą promienie słoneczne. Ewentualnie przy lusterku bywa, że nie ma tej powłoki, tak jak w moim aucie.

Domyślnie

Yanosik R, Yanosik GT.. Choć z drugiej strony możesz odpalić telefon i położyć go na półeczce żeby sam dźwięk było słychać. Wg mnie antyradar jest mniej przydatny, a bardziej irytujący i często niepotrzebne denerwujący. Zresztą kurcze, no wszystkie fotoradary są obowiązkowo oznaczone.. Naprawdę wystarczy obserwować drogę.

Domyślnie

Antyradar się przydaje przy odcinkowym pomiarze prędkości, bo te tabliczki wskazujące na jakim odcinku dokonywany jest pomiar są tak małe, że jadąc poza miastem bardzo często nie daje się odczytać tego, co trzeba.
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Domyślnie

Yanosik będzie miał to wbite, wystarczy go włączyć w telefonie i z samego dźwięku korzystać lub kupić Yanosik R.

Uprawnienia umieszczania postów