Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: 2016 Maserati Levante

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie 2016 Maserati Levante

Zapraszam do dyskusji na temat newsa pt. Maserati Levante – W końcu!

Fotogaleria: 4 zdjęcia

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Warto dodać, że nazwa pochodzi od ciepłego śródziemnomorskiego wiatru o czym poinformowało na początku lutego Maserati w pierwszym teaserze.
    Ciekawi mnie, czy w późniejszym czasie w ofercie pojawią się mocniejsze jednostki, np. V8 z Quattroporte GTS. Z zewnątrz wygląda świetnie, ale czekamy na wnętrze.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

To jak pochodzi od wiatru to zaraz im VW wytoczy sprawę bo oni mają wyłączność na nazwy wiatrów

Wygląda ciekawie ale jednak do mnie specjalnie nie przemawia...

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Patrząc na karoserię to wszystko co jest z tyłu za drzwiami od strony kierowcy i przedniego pasażera wygląda jak jakiś obły azjatycki wytwór i kompletnie nie pasuje do przodu tego auta - wygląda jak zespawany z dwóch różnych aut.

BTW Maserati pokazało swojego suv-a, Porsche już testuje na drogach trzecią generację Cayenne - ciekawe który z tych dwóch samochodów pierwszy trafi do sprzedaży? Nie zdziwiłbym się gdyby było nim Prosche ;D

Biorąc pod uwagę słabą sprzedaż nowego Quattroporte i Ghibli nie sądzę aby Levante było jakimś wielkim sukcesem w swoim segmencie cenowym.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Przód wygląda bardzo dobrze, ale to co się dzieje z byłą z tyłu i tyłem ogólnie, to trochę niepojęte. Sądziłem, że będzie wyglądał lepiej niż F-Pace, ale niestety chyba tak nie będzie.
    Do Cayenne II nie porównuje, po Porsche wygląda okropnie, a na pierwszą generację nie mogę patrzeć.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Mogliby dorzucić jakiegoś mocniejszego diesla, na pewno zwiększyło by to sprzedaż. Co prawda takie Q7 sprzedaje się przeważnie z 3.0 TDI 272 KM, ale już BMW X5/6, Porsche Cayenne to chyba jednak najczęściej diesle 300+ KM.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

W Q7 do tej pory nie było mocniejszego diesla od 3.0 272 KM (dopiero teraz jest SQ7, ale to już drugi biegun). Pewnie dlatego, że osiągami było niemal identyczne jak BMW z silnikiem 313 KM. Cayenne z dieslem, to z mojej obserwacji jednak częsciej słabsza wersja 3.0 262KM.

Awatar Robert Pietryka
    where the sound of exploding petrol comes from
    Auto
    Italian (one's a small hoon, the other's wonderfully weird)

Domyślnie

Kolejny kartofel, one wszystkie różnią się się tylko emblematem producenta, a tak na prawdę to pewnie jedno i to samo auto, hahaha.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów