Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: 2016 Toyota C-HR/2020 C-HR facelifting

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie 2016 Toyota C-HR/2020 C-HR facelifting

Zapraszam do dyskusji na temat newsa pt. Toyota C-HR - Nadchodzi nowe.

Fotogaleria: 4 zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 01-10-2019 o 10:43

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Podoba mi się bo i Renault mi sie podobają a on czerpie stylistycznie z nich garściami . Pierwsza Toyota ktora nie jest nudna lub nie odstrasza brzydota jak chociażby Prius czy Miray.

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

A Renault aktualnie czerpie stylistycznie garściami z aut azjatyckich i tak koło się zamyka.

Natomiast co do tej Toyoty - niestety chcieli upakować na małej powierzchni jak najwięcej różnych smaczków stylistycznych i przedobrzyli. Tak jakby ktoś zgniótł kartkę papieru w kulkę, a następnie tę kulkę rozwinął. C-HR przy Maździe cx-3 wygląda jak pognieciona kartka papieru. W środku pewnie będzie tyle miejsca co w Yarisie plus do tego koszmarna widoczność do tyłu. W tej klasie tylko Mazda.

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Nie za bardzo mnie się podoba, ciekawe czy się przyjmie, bo Toyota nie miała wcześniej szczęścia do małych Crossoveróv, mam na myśli model Urban Cruiser

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Fiat 500x jest dużo lepszy od Mazdy niestety albo i stety, a poza tym CHR to nie ta klasa tylko pol segmentu niżej. Silnikowo i rozmiarowo to będzie Juke i Captur a CX3 stoi jednak wyżej pod tymi względami. Renault azjatycko wyglądaja tylko dla ciebie mam nadzieje ze masz świadomość tej odosobnionej opinii. Pzdr

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Więcej tu widzę Nissana niż Renault. Ogólnie patrząc na ostatnie "dzieła" tego producenta C-HR jest przynajmniej ciekawy. Chociaż nie zaryzykuje powiedzieć, że ładny. Juke nigdy nie był ładny, ale wzbudza zainteresowanie, a i z czasem spowszedniał. Tak samo będzie z to Toyotą. Generalnie kolejna zapchaj dziura i nie ma co się podniecać. Mnoży się tego łajna, a ludzie się rzucają bo chcą pokazać jacy to są "oryginalni". Do dzisiaj zadziwia mnie sukces Juke'a. Mam nadzieje, że Toyota sparzy się na tym modelu, chociaż to pobożne życzenia.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Concept wygladal wg. mnie swietnie, ale wersja produkcyjna juz niestety gorzej, szczegolnie z profilu jakas taka klockowata. No nic, zobaczymy jak bedzie na zywo i jak z miejscem w srodku. Naped hybrydowy bedzie tu super.

Szakal, nie wszyscy kupuja Juke'a bo chca sie wyroznic. Mojej Zonie on sie po prostu podoba i musze przyznac, ze to autko ma urok - bardzo fajnie sie tym jezdzi po miescie, duzo widac, jest krotkie itp, a jak jest czyste to wyglada naprawde bardzo ladnie z tymi przetloczeniami itp. Przy Juku wiele aut jest po prostu smutnych, wlaczajac moje. Takze nie nazywaj go 'lajnem' prosze...

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Mix Hyundaia Velostera i Hondy HRV. Jednoczęsnie troszkę Lexusem zalatuje. Generalnie tylko ten ostatni pierwiastek tyczy się Toyoty. Nie wiem czy to dobrze. Zapewne się sprzeda z uwagi na znaczek. Ale oryginalnością nie grzeszy
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Lago
    Auto
    Honda Accord CB3

Domyślnie

Tylne światła zerżnięte z Civica ale i tak generalnie na tych zdjęciach nie wygląda najgorzej. Co innego będzie jak w ubozszych wersjach zastosują mniejsze kola niż te na zdjęciach. Wtedy bryła może się wydawać zbyt wielka i pękata imo :/.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Godzilla Zobacz posta
    A Renault aktualnie czerpie stylistycznie garściami z aut azjatyckich i tak koło się zamyka.
    Polecam okulistę
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów