Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: 2016 Opel Mokka X

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie 2016 Opel Mokka X

Zapraszam do dyskusji na temat newsa pt. Opel Mokka X - poprawki.

Fotogaleria: 6 zdjęć
    #drivetastefully

Domyślnie

No cóż, ogarnęli najważniejsze w tym samochodzie - wnętrze. Generalnie Mokka jest przyjemna. Szkoda, że nie zostawiają też w ofercie starego 1,4T, ale trzeba iść do przodu przecież.

Widzę że zostało im troszkę starych kierownic w magazynie

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

O kurcze, podoba mi się Mokka. Przynajmniej przód. Ale znów teraz przód nie pasuje do tyłu. Zabawne. Ogarnięte wnętrze wygląda nieźle.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Mokke psuje generalnie tył, który jest na serio brzydki. W Chevrolecie to jeszcze mogło ujść, ale w Oplu, który ostatnio robi na serio ładne auta (wyjątek to Karl...)?
    Mimo wszystko 500X wydaje mi się ciekawszą propozycją.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ten przód jest teraz mialki i bez wyrazu, taki delikatny strasznie. Przed fl miała cos z zadziornosci a teraz lipa totalna. Wg mnie w gamie Opla nie ma zadnego wozu coraz bardziej idą w koreańska stylistyke ale tego gorszego sortu juz nowe Chevrolety duzo lepiej wyglądają.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Ten przód jest teraz mialki i bez wyrazu, taki delikatny strasznie. Przed fl miała cos z zadziornosci a teraz lipa totalna.
    http://opelgo.com/wp-content/uploads...l-Mokka-11.jpg Coś z zadziorności? Miałki i bez wyrazu to był raczej przed fl. Poprawili to co najgorsze czyli przód, ale jak ktoś tu wspomniał nie współgra teraz z tyłem. Fajnie, że poprawili wnętrze, ale generalnie Mokka zapisze się w historii jako niewypał. Mi się nigdy nie podobał nie tylko ze względu na nisko umieszczony przedni zderzak.

Domyślnie

Jako niewypał?! Przecież sprzedaje się całkiem dobrze. Jeździ się tym też przyjemnie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Domyślnie

Ostatnio wręcz znakomicie się (przynajmniej u nas) sprzedaje. Też Mokka wywołuje na mnie pozytywne wrażenie, przyjemny w odbiorze samochód.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Przez ostatnie 3 miesiące mój (gdzie pracuje) salon, mógłby się nazywać Salonem Mokki, a nie Opla. Można było odnieść wrażenie że sprzedajemy tylko Mokki, więc traktowanie tego auta jako niewypał jest dość krótkowzroczne.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Ketos

Domyślnie

Jeden z najładniejszych crossoverów.
    Wnętrze wygląda zdecydowanie lepiej, przód również, tył moim zdaniem nadal wygląda w porządku i właśnie dobrze pasuje do nowego przodu
    bo przód jest bardziej kanciasty niż poprzednik.
    Wychodzi na to, że wszystkie zmiany były trafne.

Uprawnienia umieszczania postów