Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Mercedes-Maybach S 600 | TEST

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Mercedes-Maybach S 600 | TEST

Tysiąc testów za nami! Zapraszam do dyskusji na temat jubileuszowego testu autoGALERII - Mercedesa-Maybacha S 600 pt. Przebudzenie.

Fotogaleria: 66 zdjęć

Auto
    Corsa C '00

Domyślnie

Gratuluję jubileuszu!

P.S. Czy 500 litrowy bagażnik to mały?

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Skoda Octavia ma większy Za to trochę mniej miejsca na nogi .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Również gratuluję jubileuszu, a samochód godny okazji

Wiadomo, ekstraklasa, (niemal) wszystko pięknie i cudnie. Silnik, komfort, wykończenie. Na pewno jest to twór bardziej udany wizualnie od poprzedniego Maybacha. I pewnie nie tylko wizualnie. Gdybym miał troszkę pomarudzić, to osobiście tylko wolałbym w takim samochodzie wykonane ręką mistrza piękne, klasyczne, analogowe zegary. Jak w Rollsie Phantomie.

Właśnie. Rolls-Royce. To jest jednak "coś innego". Inny prestiż. Inna klasa. Maybach to jednak "tylko" super wypasiona i nastawiona na maksymalny komfort S-Klasa. Rolls gra w swojej lidze, jak zauważył autor testu. Chociaż tak naprawdę to pomijając już oczywistą kwestię kasy, musiałbym się chyba nieźle w głowę rąbnąć, żeby kupić sobie i jeździć którymkolwiek z nich na co dzień Tak więc do kategorii samochodów marzeń żadnego z nich nie zaliczę

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

Tylny rząd robi wizualnie piorunujące wrażenie! W tej klasie ja mam innego lidera - Mulsane Speed.
    The weak must kneel!

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Pozostaję wierny swoim przekonaniom - "zabicie" Maybacha dla stworzenia Mercedesa-Maybacha było strzałem w dziesiątkę. Modele 57 i 62 może i urzekały wykończeniem, ale tak naprawdę na tle konkurencji wyglądały jak rozdmuchany Mercedes. Świetnym manewrem było więc wciągnięcie Maybacha bezpośrednio pod skrzydła gwiazdy i wykreowanie topowej linii wykończeniowej. Patrząc po tym, ile aut ze znaczkiem Maybacha na słupku C porusza się po drogach można śmiało stwierdzić, że pomysł wypalił
    Drive tastefully!

Domyślnie

Gratuluję i obyśmy jak najszybciej doczekali się następnego zera i kolejnego jubileuszu

Ja mam jedno pytanie: duże są różnice między Maybachem, a "zwykłą, przedłużoną, doposażoną eską?

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja mam pytanie - jak wygląda porównanie skody superb do prezentowanego mercedesa?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

"Wyciszenie przy wysokich prędkościach to klasa Rolls-Royce’a. Jednak tłumienie nierówności – chyba nie do końca. Jasne, jest kosmicznie wygodny i dzięki skanującemu drogę przed samochodem systemowi Magic Body Control za nic ma dziury oraz poprzeczne nierówności, ale mam wrażenie, że Rolls jest jednak w innej galaktyce komfortu."

Czy słychać zawieszenie na poprzecznych nierównościach? Jak nie słychać i nic nie telepie, to i tak jest lepiej niż w Phantomie.

There's more to liv
    ing than only surviving

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów