Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: BMW 328i GT 2016

Auto
    firmowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Zaraz powiecie że właściciel ma małego, żona go zdradza i zostało mu 3 lata życia po felgach.
    No bez przesady... facet ma fajne auto i tyle i aż tyle Odnosiłem się do tzw. wprowadzania danego produktu na rynek + badania + marketing. Czyli odnośnie tego o czym kiedyś tam czytałem i od czasu do czasu robię

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

A nie pomyśleliście, że może po prostu komuś się podobać taki pakiet stylistyczny albo jakiś konkretny detal? Jeden woli kupić ładne 320i, a drugi w tej cenie weźmie gołe 340i z 16' oponami... Co kto lubi!
    Mnie np. 3er (szczególnie E90) w ogóle się nie podobały, jedynie w m-pakiecie jakoś sensownie wyglądały. I co, miałbym nie kupować takiej wersji tylko dlatego, że to nie prawdziwe M3? Jakby nazwali ten pakiet inaczej (np. Sport, czy Biznes) to też by mi się podobał, a nie dlatego, że "imituje" M3

Auto
    firmowe

Domyślnie

Nie - to jest trochę inaczej. Wierz mi, że chyba nikt nie kupuje 340 z 16' bez dodatków. Ale słyszałem parę dni temu od znajomego w konkurencyjnej firmie, że u nich zdarzyło się, że jeden dealer sprzedał ostatnio GLC w mocnym diesel 'u w totalnej podstawie i bieli Zwyczajnie jakiś manager miał budżet taki a nie inny a chciał mieć gwiazdę na masce
    A M3 czy inny AMG to nie tylko MOC - to totalnie cały marketing pozycjonujący przecież już markę obok / znacznie wyżej niż normalne modele. Zresztą są to baaardzo marżowe produkty znacznie wyżej niż standardy cennikowe.
    Na marginesie mnie zupełnie nie podobają się usportowione / sportowe wersje. Może już za stary jestem ale wybieram zawsze tzw. "comfort" w ustawieniach Spokojnie i bezpiecznie ma być

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Tak jak pisałem: Co kto lubi.
    Mnie się podoba jak auto ma dyfuzor, a nie zwykły plastik z tyłu, wystające minimalnie listwy progowe, chromowane rury, dobrą felgę, płetwy rekina, itp - i nie kupuję tych dodatków na pokaz tylko dla siebie
    A i też jeżdżę większość czasu w trybie 'comfort' - jedno nie wyklucza drugiego

Awatar insertcoin
    Auto
    BMW 328i GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    A nie pomyśleliście, że może po prostu komuś się podobać taki pakiet stylistyczny albo jakiś konkretny detal? I co, miałbym nie kupować takiej wersji tylko dlatego, że to nie prawdziwe M3? Jakby nazwali ten pakiet inaczej (np. Sport, czy Biznes) to też by mi się podobał, a nie dlatego, że "imituje" M3
    Mnie GT podoba się w M-pakiecie (nazywać się może równie dobrze Pakiet Stylizacyjny np nr 1- nazwy nieistotne). Wersja Luxury Line (którą sugerowałem żonie, ze względu na mniej rzucający się w oczy dizajn) jest delikatnie mówiąc wersją dla starszych pań, panów. Do obu wersji jest taka sama dopłata (zrównując wyposażenia). Czy Luxury Line coś imituje? Gadanie o tym że moje GT ma udawać M3 bo mnie nie stać jest błędne. Dla ścisłości podam, że za ok 50k PLN więcej mógłbym kupić nowe M4 (u brokera na jesieni były po 260k PLN, a jeszcze żeby było śmieszniej to 3 litrowy GT byłby w podobnych pieniądzach) Przy takich sumach i leasingu nie miałbym odczuwalnej różnicy. Tylko, że ...to nie auto dla nas. Sprecyzowałem jakie założenia ma spełniać auto i takie znalazłem. A żebym miał fun to okleiłem te trzy nitki, a żebym miał jeszcze większy fun to zmienię wydech.
    Dzieci pójdą precz z domu za kilkanaście lat to i może kupię ówczesne M4 co by miało udawać M4 GTS
    Zresztą jak napisał dave101, to jest biznes i marketing. Oni produkują, my kupujemy, oni reklamują, my kupujemy, oni kreują mody a my łykamy jak młode pelikany "Co kto lubi" via Xerox.

Auto
    firmowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez insertcoin Zobacz posta
    Zresztą jak napisał dave101, to jest biznes i marketing. Oni produkują, my kupujemy, oni reklamują, my kupujemy, oni kreują mody a my łykamy jak młode pelikany "Co kto lubi" via Xerox.
    Podpisuję się pod tym - słowem nic dodać, nic ująć

Awatar insertcoin
    Auto
    BMW 328i GT

Domyślnie

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3310196.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	87.4 KB
ID:	6231Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P4020335a.jpg
Wyświetleń:	335
Rozmiar:	162.7 KB
ID:	6232Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P4020341a.jpg
Wyświetleń:	319
Rozmiar:	188.4 KB
ID:	6233Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P4020345.jpg
Wyświetleń:	311
Rozmiar:	67.0 KB
ID:	6234Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3310194.jpg
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	89.9 KB
ID:	6235Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3310150.jpg
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	6236

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez insertcoin Zobacz posta
    W jakim celu BMW ma m-pack, Audi-Sline, Merc AMG, Lexus F? Po co inne zderzaki, listwy, kolory, wydechy? Po co fabryka BMW przykleja znaczek M z trzema paskami na blotnikach? Trzy doklejone "nitki" to nie spojler wielkosci skrzydla jambojeta do pikaczenta ani nie wydech johndeera w malczanie. Bmw ma dodatki m-performance (nie myl z m-pakiem). Uwazasz, ze te auta cos udają?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
    ale to chyba zupelnie co innego. Sam mam wersje M-sport ( bo w UK sa od razu wersje wyposazeniowe) ale nie naklejam sobie znaczka M3 na klapie bagaznika nawet jesli jest ladny. ale skoro ktos lubi....
    ...................f*..perfect

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

Ale sam masz znaczek M na felgach ,trzeba od razu bylo sobie m powera kupic.. I co? dalej sie bedziecie tak licytowac?

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Od jakiegoś czasu widuję w Krakowie po kilka sztuk 3 GT dziennie, więc wygląda na to, że nie będzie takim rodzynkiem jak 5 GT.

Miałeś porównanie ze zwykłą 3? Czuć jakąś różnicę w prowadzeniu?

Uprawnienia umieszczania postów