Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: BMW 328i GT 2016

Awatar insertcoin
    Auto
    BMW 328i GT

Domyślnie BMW 328i GT 2016

BMW 328i GT 245KM
    Rok produkcji: 2016
    Pojemność silnika (cm3): 1997
    Moc silnika (KM): 245
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rodzaj paliwa: Benzyna
    Kolor: Biel Alpejska.
    Srodek: Ostrygowa skóra, listwy ozdobne szczotkowane aluminium z listwa akcentowa w perlowym chromie, podsufitka antracytowa
    Wyposazenie (wybrane):
    - 19" Obrecze kol ze stopu lekkiego Double Spoke 598 M
    - adaptacyjne reflektory biksenonowe
    - pakiet M Sport
    - Sportowa automatyczna skrzynia biegów
    - Dostep komfortowy
    - Zestaw głośnikowy HiFi
    - Hamulce sportowe M
    - Adaptacyjne zawieszenie sportowe M

Auto odebrałem wczoraj.Przejechałem 350km. Pierwsze wrażenia:
    - o wiele dłuższe i szersze, a niższe niż mi się wydawało z oględzin w salonie i danych katalogowych
    - auto wielkościowo w sam raz z przodu, z tyłu wielgachne
    - wg mnie bardzo dobrze wyciszone (nie jechałem więcej niż 160km/h)
    - przyspieszenie powoduje "banana na ryju"
    - w trybie Comfort na 19-kach jest bardzo komfortowe
    - bardzo mi się podobają agresywny wygląd przodu, hamulce sportowe, bryła z dłuuuuugim dachem, wysuwany spojler, koła i to wszystko w białym kolorze
    - środkowe lusterko chyba oszukuje (przedmioty z tyłu są chyba bliżej niż pokazuje to lusterko- 3 osoby wczoraj mi mrugnęły jakbym im drogę zajechał przy zmianie pasa. Nie zdarzało mi się to wcześniej w innych autach. Muszę to sprawdzić)
    - obawiałem się jakości (rozdzielczości i grafiki) ekranu głównego bez funkcji nawigacji. Myślałem, że producent może montować inny ekran niż do nawi. Obawy nieuzasadnione. Jest OK.

W przyszłym tygodniu jestem umówiony na nałożenie powłok kwarcowych z zewnątrz i zabezpieczenie wnętrza. Mam w planach zrobienie wydechu, oklejenie ramek nerek na piano Black, oklejenie 3 strzebelków w nerce w M-kowe kolory, oklejenie progów w M-performance, montaż dyskretnego spliterka na przedni zderzak.

Historia wyboru i zakupu:http://autogaleria.pl/forum/showthre...na-Dla-rodziny

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG2011a.jpg
Wyświetleń:	974
Rozmiar:	100.1 KB
ID:	6220Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG2015a.jpg
Wyświetleń:	956
Rozmiar:	95.7 KB
ID:	6221Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG2019a.jpg
Wyświetleń:	990
Rozmiar:	102.1 KB
ID:	6222Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG2020a.jpg
Wyświetleń:	882
Rozmiar:	92.4 KB
ID:	6223

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Gratuluję! Auto wygląda naprawdę świetnie! Wygląda oryginalnie, i będzie bardzo długo wyglądało świeżo

Jeżeli możesz dradzić, rozumiem, że cena katalogowa około 230, naprawdę broker załatwił aż 26% rabatu?

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Wg mnie to jedno z najbrzydszych BMW w aktualnej ofercie, ale przynajmniej będziesz mieć unikatowy model bo skończy się na tej generacji. Tylko nie oklejaj dachu na czarno, ostatnio to jakaś mania, a wcale ciekawie nie wygląda!
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar insertcoin
    Auto
    BMW 328i GT

Domyślnie

Na Volvo XC70 było tyle. Na BMW dostałem około 17 oczek.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Tylko nie oklejaj dachu na czarno, ostatnio to jakaś mania, a wcale ciekawie nie wygląda!

Nie przeszło mi to nawet przez myśl Zmiany które chcę zrobić mają być dyskretne, dodające tylko smaczku

Domyślnie

Jako że jestem zakochany w serii 4 gran coupe, zapytam - dlaczego nie ono !

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar insertcoin
    Auto
    BMW 328i GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Jako że jestem zakochany w serii 4 gran coupe, zapytam - dlaczego nie ono !
    GC za niskie, za małe z tyłu i ma mniej praktyczny bagażnik. Owszem ładne jest GC ale ponętne jest GT

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Mega egzotyczne auto. Widziałem takie tylko raz w życiu i to w dodatku w Niemczech.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    Dodge Challenger RT, Hyundai Santa Fe Ltd 3.3 V6

Domyślnie

Gratulacje!
    Mi osobiscie to auto się podoba, no może oprócz widoku z tyłu - jakoś nie przemawia do mnie kształt lamp (nie tylko w tym modelu BMW).
    ---
    Piotr Boguslawski
    Auto Spa Detailing Enthusiasts Club
    http://www.autospaclub.eu

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Gratuluje!
    Świetny silnik i skrzynia, kolor też super, do niektórych aut biały idealnie pasuje. Dorzuciłbym jeszcze od siebie xDrive, i zmienił skórę na czarną, taką jasną pewnie będzie ciężko w dobrym stanie utrzymać. Fakt konkursu piękności to BMW by nie wygrało, ładniej dla mnie prezentuje się wersja Touring. Mimo to frajda z prowadzenia i jazdy wszystko rekompensuje.

Co to za zmiany, tak z ciekawości dopytam?
    Ostatnio edytowane przez Michael-Ś ; 16-03-2016 o 08:53

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Gratki!
    Auto mega pojemne (w sumie na płycie 5er z tego co pamiętam), z tyłu więcej miejsca na nogi niż w 5er. Ogólnie fajne rodzinne auto z zachowaniem sportowego charakteru - chociaż z zewnątrz do najpiękniejszych nie należy (ale 5GT również beerzyydall
    Też swojego czasu przymierzałem się do niego (taki sam silnik, tyle, że x-drive), ale odpadło od razu przez hałas (możliwe, że przez te drzwi bezramkowe). Powyżej 120km/h zaczynał się szum, który mocno narastał co całkowicie go dyskwalifikowało na trasy. Ty natomiast piszesz, że jest cicho, więc możliwe, że poprawili coś (to było jakieś 1-2 lata temu jak jeździłem testowo) ?!

Uprawnienia umieszczania postów