Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Opony Lato 2016

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Decyzja podjęta, wybór padł ponownie na Michelin Primacy 3.
    Po lekturze różnych testów jak i po własnych doświadczeniach z tą oponą doszedłem do wniosku, że nadal jest to opona ze ścisłej czołówki, która nigdy mnie nie zawiodła czy zaskoczyła in minus swoim zachowaniem. Pewnie można by znaleźć jeszcze lepsze opony, stricte sportowe, które jednak są głośniejsze, zużywają się o wiele szybciej i są wyraźnie mniej komfortowe. Primacy 3 zdają się być rozsądnym kompromisem między osiągami a komfortem.

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Posiadam Continental ContiPremiumContact 5 205/55R16 91V, też na podwoziu Golfa. Ogólnie opona premium, ale mogłaby by być cichsza szczególnie na autostradzie, 71db.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    Na pewno już ktoś na forum kupował. Robak?
    kupiłem, ale jeszcze nie zmieniłem - może uda się jutro to dam znać jak pierwsze wrażenie

w moim przypadku zadecydowała cena, dobre opinie o marce i własne doświadczenia - poprzenie letnie kapcie w Lagunie to też Hankook i było ok

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ja mam już założone i zrobiłem na nich trase 300km na plus koło komina troche i muszę powiedzieć że poki co opona jest bardzo dobra. Przede wszystkim to cichy kapeć w porównaniu do zimowych nokianów które są już dość mocno zużyte i hałasują. Plusem dla mnie jest to żę opona jest miekka nawet na profilu 45 i zapewnia duży komfort, "wygładza" drogę, niweluje ubytki. Za to nie jest tak precyzyjna i ostra jak contisportcontact 3 które miałem poprzednio(fabryczna). Układ kierowniczy stał się nieco bardziej gumowy na szybkich łukach i nie ma tej precyzji prowadzenia. Po mokrym jeszcze szybko nie jechałem. Zważywszy na fakt że moj pasek jest używany jako auto rodzinne uważam że prawdopodobnie dobrze trafiłem z tą oponą zwłaszcza że jest to tani laczek. Jeśli będzie trwała to lepiej w tej ceni trafić nie można.

Uprawnienia umieszczania postów