Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Fiat 500 1.2 Lounge | TEST

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    1.4 77KM w Punto akurat faktycznie nie jest najszczęśliwszy,
    Mnie wystarczy aby być najszybszym w mieście Można mieć i tysiąc koni i nie umieć z nich korzystać i mulić 50 km/h na lewym pasie.

Wracając do meritum, to w odróżnieniu od innych aut konkurencji, Fiat jest wskrzeszeniem legendy i na pewno nie można zarzucić mu tego że jest bezpłciowy. Zresztą wystarczy spojrzeć na lifting - zmian praktycznie nie widać, bo jak zmienić coś, co już odniosło wielki sukces?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Di Kej Zobacz posta
    O widzisz, ja z kolei porównując Splasha 1.2 94 KM z 500tką 1.2 69 KM widzę dwa światy. Splash "naprawdę" jechał, 500tka "po prostu" jedzie
    W Swifcie ten silnik naprawdę mnie zawiódł. Może wina tego, że jechałem świeżym egzemplarzem z małym przebiegiem - kilkukrotnie spotkałem się z opinią, że po 'dotarciu' wrażenia w tym aucie są wyraźnie lepsze. 95 koni w porównywalnych 208 1.4 VTi, a szczególnie w Colcie 1.3 dawały dużo lepsze odczucia zza kierownicy.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Mnie wystarczy aby być najszybszym w mieście Można mieć i tysiąc koni i nie umieć z nich korzystać i mulić 50 km/h na lewym pasie.
    AGENT ten sam od lat. Po co rozmawiać o mocnych silnikach, jak AGENT i tak Cię objedzie

500tka mimo upływu lat cały czas wygląda super, ale Adam trochę namieszał w segmencie - jest jednak świeższy. Co nie zmienia faktu, że osobiście wolę Fiata niż Opla. Również jeśli porównam ze sobą Adama S i Abartha w 160-konnej wersji, choć ten pierwszy wydaje się bardziej dopracowany.

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    W Swifcie ten silnik naprawdę mnie zawiódł. Może wina tego, że jechałem świeżym egzemplarzem z małym przebiegiem - kilkukrotnie spotkałem się z opinią, że po 'dotarciu' wrażenia w tym aucie są wyraźnie lepsze. 95 koni w porównywalnych 208 1.4 VTi, a szczególnie w Colcie 1.3 dawały dużo lepsze odczucia zza kierownicy.
    W 95 KM Coltowe wierzę, bo słyszałem dobre opinie nt dynamiki. Może rzeczywiście w Swifcie to była kwestia dotarcia. Splashem powyżej pewnych obrotów aż chciało się jeździć - taki "mały VTEC" W ogóle dobrze wspominam ten samochód pod względem prowadzenia, samej jazdy.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów