Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Mercedes E220d | TEST

Domyślnie

Ale cyfrowe zegary są w opcji, możesz je nabyć jako dodatek do systemu Command lub jako element pakietu techologicznego. Nikt, w tym przypadku, nie stawia Cię przed faktem dokonanym…

A czy są brzydkie czy ładne to kwestia gustu oczywiście. Ja uważałem je za zbędny gadżet, ale po zobaczeniu ich na żywo nie wyobrażam sobie mojej W213 bez nich.

Awatar NovemberYankee
    Auto
    VW Passat B8 2.0 TDI HL '17 / Ford Mustang 3.7 V6 '16

Domyślnie

Cyfrowe zegary dają masę możliwości i wyglądają całkiem przyjemnie, jednak ja, kupując auto z myślą o jeździe trochę dłużej niż okres gwarancji, mimo wszystko pozostałbym przy tradycyjnych - pomyślcie sobie ile razy w życiu zepsuł wam się zegar analogowy, a ile razy padały ekrany LCD?

Co do samego auta, to zewnętrznie bardzo ładne, podobnie jak C klasa - bo "eSka" w tym dizajnie jest już jakaś taka niezgrabna - szkoda tylko, że jest je wszystkie jeszcze ciężej rozróżnić niż Audi, bo Mercedes mógłby się moim zdaniem pokusić o to, aby jakoś podkreślić fakt, że ten model jest trochę bardziej prestiżowy od C. Inna sprawa jak chodzi o wnętrze, jak się bawiłem egzemplarzem demonstracyjnym na Motor Show to jakościowo jak najbardziej wysoka półka (chociaż nie powiedziałbym, że najwyższa), jednak, podobnie jak w S klasie, nie odpowiada mi dizajn, jakiś taki moim zdaniem staromodny i tutaj zdecydowanie bardziej bym szedł w kierunku Audi.

Jestem ciekawy odmiany kombi, bo E-klasy zawsze bardziej odpowiadały mi właśnie w tej odmianie, do tego stopnia, że zakup takiego przedliftowego, stalowoszarego W212 z pakietem stylizacyjnym AMG długo za mną chodził...

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Też jestem ciekawy kombi ale z wysokim stopniem prawdopodobieństwa będzie wyglądało jak klasa C, więc ta ciekawość jest ograniczona Mogliby się bardziej postarać.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Niedawno miałem okazję protestować E220d (wersja "bieda" z wypożyczalni).
    Kompletny szok: na rozgrzanym silniku przy intensywniejszym przyśpieszaniu klekot diesla słyszalny wewnątrz niemalże jak w traktorze. Auto z przebiegiem bodajże 5 tys.km. Na plus świetna regulacja lędźwiowa foteli oraz klasyczne zegary + tablet (wg mnie zdecydowanie lepiej prezentuje się niż sam tablet.
    Szczerze mówiąc jestem samochodem rozczarowany. Jakość bez szału. Subiektywnie przy wyższych prędkościach 150+ w aucie było dosyć głośno. Częściowo to wina zimowych opon. Jednak szum opływającego powietrza wyraźnie słyszalny. Subiektywnie np. Citroen C5 wydał mi się lepiej wyciszony.
    Rażące niedoróbki to np. diody oświetlenia LED tylnych siedzisk świecą prosto po oczach (przy otwarciu drzwi lub włączeniu tego oświetlenia przez kierowcę). Gdy pasażer tylnego siedzenia włączy to oświetlenie sam, to zapala się inna dioda LED, która po gałach już tak nie daje.

- - - Aktualizacja - - - -

Rozumiem, że testowana przez redaktorów E220d to zupełnie inny samochód-choćby ze względu na cenę, za którą idzie lepsze wyciszenie podwóje szyby itd. Bo w testowanej przez mnie wersji kultura pracy i wyciszenie tego silnika to po prostu porażka.
    Aha...na plus oczywiście skrzynia.
    Ostatnio edytowane przez Krazy ; 24-03-2017 o 23:55
    ----------------------------
    Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów (już nieaktualne)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów