Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Skoda Fabia 1.2 TSI 110 KM Monte Carlo | TEST

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Skoda Fabia 1.2 TSI 110 KM Monte Carlo | TEST

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Chyba nie pozostaje nic innego, jak zgodzić się z wnioskiem końcowym - Fabia może ma sens w tych bazowych odmianach, ale te droższe, niby-wypasione to strata, niemałych zresztą, pieniędzy. Przykładowo testowana Fabia przywodzi mi na myśl brzydką i niezbyt lotną dziewuchę, która uraczyła usta krwistoczerwoną szminką i odziała się w najlepszą kieckę, jaką udało się jej dorwać na pobliskim kiermaszu i myśli, że faceci się nabiorą. Któryś się pewnie nabierze, ale szanse na tytuł Miss Dyskoteki są raczej mizerne.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Z tym silnikiem to jest ciekawa propozycja, ale nie w wersji MC tylko w Ambition, gdzie za 50k da się wyrwać już te osiągi i wtedy jest to dobra oferta. W konfigu z testu to przyprawia o uśmiech politowania z tą ceną podobnie jak Rapid za 90k z poprzedniego.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Zgoda, 110-konna Fabia za te 50 tysięcy rzeczywiście ma jeszcze jakiś sens.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Mimo tego, że nie przepadam za Skodą to akurat myślę, że za tę kwotę jest to najlepsza propozycja w klasie. Wystarczy przejrzeć konkurentów co oferuję za 50k, do tego Skoda to mistrz konfiguracji i życzyłbym sobie, żeby każda marka była tak elastyczna pod tym względem, bo aż mnie czasem trzęsie jak widzę, że pewne opcje dostępne są jedynie dla top levelów.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

cały vag jest goły nawet w topowych odmianach, a owszem wybór opcji jest niesamowity, ale wszystkie są mega drogie i koniec końców taka Fabia najczęściej wyjeżdża z salonu jako golas. pod tym względem jednak konkurencja jest lepsza.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Ambition ma wszystko czego trzeba przeciętnemu użytkownikowi aut, chyba że ktoś celuje w bzdurne systemy bezpieczeństwa i inne pierdółki zawyżające cenę auta, jedyny minus to kamienne plastiki i ich słaba jakość ale za tę kwotę i z tym silnikiem który naprawdę fajnie jeździ mimo, że TSI to ze świecą szukać podobnego auta w konkurencji. Jak ktoś zna to niech poda, tylko żeby nie było cen powyżej 60kAkurat w Fabii opcje, które są przydatne są rozsądnie wycenione wg mnie, konkurencja jeśli ma je w standardzie to jest sporo droższa, a jeśli ma w opcji to w sztywno łączonych i również droższych pakietach.

Domyślnie

Nie wiem jak teraz cennik wygląda, ale Fiestę w ekobuście 100KM także szło wyciągnąć chyba poniżej 50tys. zł, a ten silnik jest rewelacyjnie podatny na podkręcenie mocy Tak czy siak, taka Fabia 110KM w Ambition jest na pewno ciekawą propozycją.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Z tego co pamiętam Fiesta nie miala klimatyzacji w standardzie, co mnie zdziwiło że w Trend trzeba za nią dopłacać, ale może coś się zmieniło pod tym względem.

Domyślnie

Nie mówię o najbiedniejszej wersji, zresztą ona chyba jest niedostępna z EB.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów