Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: 2016 Audi A5

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Nie zgadzam się z wami, mi się bardzo podoba. I stylistyka i wnętrze

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Kurcze, wyglada jakos pokracznie - szczegolnie przod. Co jest z tymi opuszczonymi przodami? Normy ochrony pieszych, czy co?
    Audi cos z designem kuleje ostatnio...
    Q7 brzydal
    A4 praktycznie to samo co bylo
    A5 pokraczne, a do tej pory bylo to dla mnie najladniejsze Audi (czarne lub czerwone)

Auto
    Volvo

Domyślnie

Rzeczywiście przód jakiś taki nieoszlifowany. Wnętrze byłoby ok, gdyby nie ten przyklejony tablet...

Domyślnie

Q2 też wg mnie pokraka. Tylko lifting A6 podoba mi się z wszystkich pokazanych modeli przez ostatnie ~2lata.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja uważam że każdy nowy model Audi począwszy od TT prezentuje się na wejściu już dużo gorzej niż poprzednik w dniu debiutu. Podziadzili strasznie TT, zepsuli Q7, A4 już teraz staro się prezentuje, Q2 wygląda jak chiński wytwór, a teraz A5 tak zepsuli. Jak tak dalej pójdzie to nawet A6 zepsują i A8 mając świetnego Prologue'a. Jedynie lift A3 wyszedł na jako taki plus.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    Q2 też wg mnie pokraka. Tylko lifting A6 podoba mi się z wszystkich pokazanych modeli przez ostatnie ~2lata.
    Dokladnie

Awatar slk_girl
    Auto
    Audi A8, Abarth 124 Spider

Domyślnie

Przod kojarzy mi sie z Fordem, z tylu nie widze duzo zmian, ale nie jestem jakims wielkim fanem Audi, zeby to zauwazyc.

Domyślnie

Wnętrze rewelacja. Z zewnątrz też źle nie jest, poza przednim grillem, który jest za niski, przez co logo dotyka prawie górnej krawędzi, co wygląda dosyć dziwnie. Może na żywo nie będzie to się aż tak rzucało w oczy.
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

IMHO slabo... nie podoba mi sie - to przetloczenie na masce jakies takie wysilone, przod generalnie bez wyrazu albo z wyrazem ale smutnawym... tyl zachowawczy... ciekaw jestem Sportbacka bo myslalem ze bedzie nastepca ale chyba jednak nie. Co do wnetrza to siedzialem w A4 - bez szalu - ekran sie nie chowa i wyglada jak doklejony a miejsce na kubki to ponury zart projektanta... powtorka z nowego espaca "instrukcja wyjecia kubka z uchwytu w 32 krokach"...
    Jest: A7 Sportback 3.0TFSI
    Były: A5 Sportback 3.0TFSI; Opel Insignia 2.0 CDTI; VW Golf+ 1.4 TSI; Volvo C70 2.4 Summum; Saab 9-3 1.9 TiD; VW Passat B5 1.8; Toyota Avensis 2.4; Nissan Micra 1.4; Peugeot 306 1.4; Fiat 125p

Domyślnie

Od kiedy Audi zaczęło się bawić z ledowymi wzorkami w przednich światłach samochody tej marki przestały mi się podobać. Wyjątkiem było A5, które linią boczną przypominało klasyczne amerykańskie coupe. I to udało im się zepsuć. Problem z tą klasą samochodów nie dotyczy tylko Audi. W mojej opinii BMW 3 coupe E92 też miało zdecydowanie więcej polotu od obecnej, rozlazłej trochę generacji. W tym segmencie skierowałbym kroki do salonu Mercedesa. Podobieństwo C klasy coupe do S coupe jest kuszące

Uprawnienia umieszczania postów