Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 123

Wątek: Różnice VW Golf a Audi A3

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Tyle że 225xe AT zaczyna się od 159 tys i za to dostajesz przednionapędowe "BMW" z 3 cyl pod maską. Zależy od priorytetów, ale dołożenie 10% wartości auta i możliwość wyjazdu z salonu samochodem o klasę wyższym i będącym na dobrą sprawę prawdziwym BMW to chyba lepsza opcja ;-)

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Piciu widzisz, tylko ja patrzę od drugiej strony:
    - płacąc kasę za elektryka płacę za auto które ma jakąś tam wartość, ewentualnie mam czym jeździć
    - płacąc kasę na paliwo mam paliwo, a jak się paliwo skończy mam nic

To nie jest zakup sercem, tu decyduje wygoda i kwestie finansowe. Ja prawie non stop gadam przez telefon w aucie, nie pamiętam kiedy Swift widział więcej niż 3000 obrotów dłużej niż na jakieś jedno wyprzedzanie.
    Kazdy kalkuluje po swojemu
    Ale jesli tak, to ja bym wzial i3 z ekstenderem I mial cisze podczas jazdy I radosc z natychmiastowych niutonometrow

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_ Zobacz posta
    Tyle że 225xe AT zaczyna się od 159 tys i za to dostajesz przednionapędowe "BMW" z 3 cyl pod maską. Zależy od priorytetów, ale dołożenie 10% wartości auta i możliwość wyjazdu z salonu samochodem o klasę wyższym i będącym na dobrą sprawę prawdziwym BMW to chyba lepsza opcja ;-)
    A 225xe przypadkiem nie ma udawanego 4x4?

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Czy "udawany" to nie wiem,, VOLVO XC90 T8 ma taki sam układ, benzyna napędza przód, a elektryk tył.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Chyba ma, co nie zmienia faktu że technicznie jest przednionapędówką z wspomaganiem tyłu

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

z ciekawostek: Golfa GTE / e-Golfa nie można kupić w Warszawie. Sprzedają dwa salony w PL: Poznań i bodajże Gdańsk.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

EDIT: od 1 czerwca VW Zasada sprzedaje. Info scisle tajne oczywiscie...

Bylem tez ogladac Nissana Leaf. Zasieg na baterii teoretyczny 250 km, realnie 150 i mi tyle starczyloby.
    Wsiadlem do auta w salonie i po 15 sekundach juz wyjezdzalem stamtad. Jakosc / wykonanie / design to czyste sadomaso.

Caly temat przeliczylem, zostaly tak na prawde tylko Golf GTE i BMW 330e w rozwazaniu, zobaczymy czy coś z tego będzie - za ok 2 tygodnie mam miec uzyczone prasowki.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Może powinniśmy Ci zmienić tytuł tematu?
    #drivetastefully

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

na jaki?
    "rozdwojenie jaźni"
    "jaką hybrydę plug-in kupić która daje frajdę z jazdy"
    dzisiaj zrobiłem dłuższą rundę Swiftem i podtrzymuję swoje zdanie że za kwotę którą kosztuje to auto jest bezkonkurencyjne pod kątem frajdy z jazdy.

tak na marginesie przymierzałem się do Golfa GTI i rzuciły mi się w oczy dwie rzeczy: stosunkowo wysoka pozycja za kierownicą, niewiele miejsca nad głową i... lusterko wsteczne na takiej wysokości, że mi przeszkadzało i zasłaniało spory fragment drogi :/

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Mały EDIT: na pewno nie kupię kolejnego auta FWD. Swift dzisiaj podczas deszczu na 3-jce nie miał w ogóle trakcji - palnął mi limiter...
    Ośka mocniejsza + jeszcze elektryk z potężnym momentem od dołu w deszczu będzie miał jeszcze gorzej.
    Także pozostało 330e / Mustang / nic

Uprawnienia umieszczania postów