Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Usługa wygodnej sprzedaży BMW - Kraków i okolice

Domyślnie Usługa wygodnej sprzedaży BMW - Kraków i okolice

Cześć!

współtworze firmę w której zajmujemy się kompleksową sprzedażą BMW.
    Podjeżdżamy do obecnego właściciela, wyceniamy auto, tworzymy pełną ofertę, zajmujemy się kontaktem z kupującymi i domykamy transakcje
    Ostatnio edytowane przez daboo ; 09-06-2016 o 10:45

Domyślnie

Co za innowacyjność na forum, jakoś dziwnie wygląda normalnie po ludzku napisana reklama, zamiast wyszukiwania tematu wyboru samochodu sprzed 2 lat i napisania 'polecam BMW, podobno dobrą ofertę mają na www.boobs.edu.pl"

Domyślnie

KruQ, dzięki za zrozumienie

Masz jakieś uwagi dot. strony/usługi?

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Tak. Temat niebawem wyląduje w koszu.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

nie klikam ogólnie w reklamy, ale tu postawiłeś sprawę jasno - na stronkę zajrzałem, wygląda fajnie i przejrzyście.
    powodzenia!

Domyślnie

Jak mam być szczery to we mnie osobiście w ogóle nie wzbudza zaufania. Na moje wewnętrzne przeczucie, układ strony wygląda jak typowa stronka internetowa z jakichś przekrętów, typu afera pierwszego młodego milionera z wybielającej pasty do zębów lub podaj nr telefonu, a otrzymasz gratis 50, oczywiście nie-darmowych sms Szczerze, dobrze czuję?

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

KruQ bez przesady, mi to wygląda na startup po prostu. Strona zrobiona wg szablonu, ale jest przejrzysta, zasady jasne, bez przesady z tymi przekrętami.

Domyślnie

Możliwe że masz rację, oczywiście nie mówię że to na 100% przekręt, ale układ strony jest naprawdę podobny. Może po prostu te wszystkie strony korzystają na szybko z podobnych szablonów, ale ta opinia o firmie na głównej stronie od jakiegoś Wojtka z jego zdjęciem, formularz do wypełnienia, 0 informacji o firmie, 0 jakiekolwiek kontaktu, naprawdę to wygląda dokładnie tak jak setki stron o których mówię i byłbym wstanie się założyć o flaszkę, że jest tak jak mówię Naprawdę nie widzisz podobieństwa? Chyba rzadko Ci takie stronki z reklam wyskakują :P

Mam złudną nadzieję, że Kamillop nam szczerze powie jaka jest prawda, choćby na PW Nikt na forum nie sprzedaje BMW, nie bój się! Oczywiście jeżeli się mylę, to życzę powodzenia w prowadzeniu firmy

Domyślnie

KruQ, dziękuję za informacje.

nie chcemy zrobić przekrętu, właśnie uzupełniam informacje na stronie i zmieniamy troszeczkę układ

informacje które dzisiaj/jutro będą dostępne na stronie
    obecnie działamy pod firmą SFXYZ Tomasz Kraus, NIP 6782993454 pod adresem Staromostowa 4/17 w Krakowie
    mówie obecnie bo za 2-3 miesiące przechodzimy na Sp z o.o.
    telefon do mnie to +48 788 081 283

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów