Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Volkswagen Fox 1.4

Domyślnie Volkswagen Fox 1.4

Witam,

Przymierzam się do zakupu Volkswagena Fox w oko wpadł mi:
    http://moto.gratka.pl/tresc/volkswag...6d12ff816d87,1

Z rozmowy telefonicznej dowiedziałem się, że wymieniane były błotniki, wszystko inne oryginalne.

Czy warto w ogóle wybierać się na oglądanie tego samochodu i zabieranie go na diagnostykę?

A może doradzicie coś z Volkswagena Fox - ważne tylko by miał klimatyzację inne rzeczy są dodatkową zaletą.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

A musi to byc fox? Na co Tobie ten lisel? W tej klasie jest duzo lepszych aut oferujacych duzo wiecej za mniej kasy.

Domyślnie

Oczywiście nie musi być... myślałem, że to będzie najlepszy wybór... a co byś doradzał w podobnym przedziale cenowym do ok. 14 tys.? ważne dla mnie by mało palił i miał klimę

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Ford fiesta mk6 to bardzo udany samochód (według rankingów niezawodności, razem z fusionem) a silnik 1.25 75KM nieźle jedzie i mało pali

Uwaga na 1.3 bo to konstrukcja przedpotopowa, 1.4 i 1.6 są w porządku

Domyślnie

Panda 1.2 z klima. Zostanie na montaż lpg. Samochód bezproblemowy, ceny części na poziomie roweru.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Domyślnie

Może Renault Twingo?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Panda. Grande punto - tanie w eksploatacji a komfort duzo lepszy niz w foxie.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Grande Punto 1.4 8V 77 KM będzie lepsze niż ten Fox. Znalezienie czegoś z polskiego salonu z pewną historią też powinno się udać.
    Poza tym Clio, Fiesta itd.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów