Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą?

Auto
    Honda Civic VII

Domyślnie

Też zastanawiałem się nad takim trackerem GPS z kartą SIM do transmjsji danych ale dużo taniem znalazłem zagłuszacz systemu GPS więc jak przyjdzie ktoś ogarnięty po samochód to i tak taki lokalizator na nic się nie zda.

W obecnej chwili mam w aucie chiński zestaw multimedialny i mogę go zlokalizować poprzez menadżera urządzeń android ale traktuję to jako gadżet niż system który pozwoli mi namierzyć auto po kradzieży, za to idealnie namierza żonę

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Dobry zagłuszacz kosztuje około 1300zł, wątpię żeby nawet 1 na 100 złodziei miał takowy . Ja ogólnie planuje zamontować tez małe kamery( trudno jest je dostrzec siedząc w aucie) tylko szukam dobrego miejsca na ukrycie rejestratora, jednocześnie przy w miarę swobodnym dostępie do niego jeśli będzie taka potrzeba.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rybus Zobacz posta
    Też zastanawiałem się nad takim trackerem GPS z kartą SIM do transmjsji danych ale dużo taniem znalazłem zagłuszacz systemu GPS więc jak przyjdzie ktoś ogarnięty po samochód to i tak taki lokalizator na nic się nie zda.

W obecnej chwili mam w aucie chiński zestaw multimedialny i mogę go zlokalizować poprzez menadżera urządzeń android ale traktuję to jako gadżet niż system który pozwoli mi namierzyć auto po kradzieży, za to idealnie namierza żonę
    Dlatego lepiej zainwestować w system radiowy, bo tego się nie da zagłuszyć, a GPS owszem

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Tak, system radiowy jest najlepszy ale tez kosztuje trochę więcej. Wielkosciowo jest podobny co i gps trackera. Ogólnie jak ceny spadną to myślę ze radiowy wyprze gpsa ( ale wtedy i tez moze pojawic sie zagłuszacz radiowy)

Domyślnie

LoJack, którego mam, działa na swoich tajnych falach radiowych, których do tej pory nikt nie zagłuszył, a firma istnieje od 30 lat Mało tego, jak ktoś próbuje zagłuszyć, to moduł wysyła powiadomienie o próbie zagłuszania. Naprawdę solidna rzecz

Domyślnie

najlepiej mieć ac, jak będą chcieli zwinąć auto, to i tak zwiną. Możemy jedynnie wydłużyć ewentualny czas, nie ma dobrego sposobu

Domyślnie

Czy ma ktoś doświadczenia w uzyskiwaniu dostępu do kamer osiedlowych? Jak coś wydarzy się na parkingu, to czy można bez problemu dostać się do tych nagrań, czy tez dostęp do nich ma tylko policja? Pytam, bo kompletnie na tym się nie znam, ale teraz na moim osiedlu spółdzielnia chce zamontować kamery i zastanawiam się, jaki z nich może być pożytek...

Domyślnie

osobom prywatnym nie pozwolą obejrzeć nagrań, musii być zgoda policji

Zbanowany
    Auto
    fiat bravo

Domyślnie

takie zabezbieczenie to świetna sprawa. mój szwagier montuje sobie sam, ja wole jednak u mojego mechanika w auto-blak.pl - generalnie nie kosztuje to zbyt dużo, ale jak założysz dobre zabezpieczenie, to samochód będzie lepiej chroniony. akurat panowie z tego serwisu oprócz montowania takich rzeczy potrafią znacznie więcej, więc sami się przekonajcie, że warto im oddać autko na jakiś czas

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ekodrota Zobacz posta
    Czy ma ktoś doświadczenia w uzyskiwaniu dostępu do kamer osiedlowych? Jak coś wydarzy się na parkingu, to czy można bez problemu dostać się do tych nagrań, czy tez dostęp do nich ma tylko policja? Pytam, bo kompletnie na tym się nie znam, ale teraz na moim osiedlu spółdzielnia chce zamontować kamery i zastanawiam się, jaki z nich może być pożytek...
    Tylko za zgodą policji masz dostęp. Akurat mojej mamie ukradli paliwo z samochodu i była zgłosić to na policji, oni dopiero postarali się o nagrania z monitoringu.

Uprawnienia umieszczania postów