Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą?

Awatar dudek
    Auto
    wv

Domyślnie

A DNA auta? Mikroznakowanie hologramami z unikalnym kodem - to jest skuteczne?

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Tak sie zastanawiam co gdyby w aucie zamontowac system rzeczywiscie zagrazajacy zyciu kierowcy ale... oznakowac auto w ten sposob ze na szybach byly by naklejki informujace o tym ze wejscie do auta jest niebezpieczne dla zdrowia i zycia.

Auto
    Renault

Domyślnie

A stosował ktoś z Was np GPS taki jak oferuje firma Xblitz?? Zastanawiam się czy sobie nie kupić tego typu urządzenia aby czuć się bezpieczniej zostawiając samochód na parkingu.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Zapytaj kolegi Marksa z TEGO TEMATU, robicie reklamę tej samej firmie, to może coś doradzi.

Auto
    Renault

Domyślnie

on szuka jakiegoś lokalizatora kluczy. A to chyba nie ma za dużo wspólnego z GPS do samochodu. Podłączając GPS do kluczy to plecak trzeba mieć aby je ze sobą zabierać a nie kieszeń spodni.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Odkopuję temat. Niedługo trafi do mnie nowe auto, a że w 2017 już mi jedno skradziono, chcę nowe jakoś obronić. Ktoś ma zestaw alarmujący o wejściu do auta poprzez telefon i/lub blokadę mechaniczną np na skrzynię? Chcę połączyć nowoczesność z tradycją i te 2 zabezpieczenia założyć. Jak się to sprawdza? Jakieś konkretne modele polecacie?

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Miałem blokadę skrzyni biegów, w zeszłym roku ukradli samochód.

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Jeśli boisz się kradzieży to kupuj auta mało "chodliwe". Obowiązkowo dobre AC.

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Obowiązkowo to GAP. Przynajmniej zwrócą kasę do wartości fakturowej. Ja po kradzieży wykupiłem na nowy samochód na 5 lat.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Będzie Kia Proceed z GAPem, myślę jeszcze nad trackerem radiowym i/lub GPS ale te drugie chyba łatwo zagłuszyć -a jak z radiowymi? Poprzednie auto - właśnie Audi A4 Avant 2010 - skradziono mi jakimś "elektronicznym wytrychem" bo nie było nawet zbitych szyb ani alarm się nie włączył. Holowanie nie wchodziło w grę tam gdzie stał. Na szczęście miałem AC.
    Pozdrawiam,
    Tomek

Uprawnienia umieszczania postów