Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 77

Wątek: 2016 Skoda Kodiaq | NEWS

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Gingo, nie Jingo.
    Poza tym, bez przesady Kodiaq i Kadjar mają wspólne ledwo 3 litery i inaczej brzmią, Twingo i Gingo są identyczne poza początkiem.

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Dobra, pojechałem zbyt dużym skrótem myślowym. Nie oddało to do końca co chciałem napisać, chodziło mi że zamiast rozprawiać o konkretach i trzymać dyskusję na poziomie, znowu zaczyna się rynsztok a'al ten pod wątkiem testu Talismana. Koniec offtopu :-) A, że tam dopytam Snowman czy coś takiego to ma być model wyżej od Kodiaqa czy jak to miało być?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No offtop sie robi o zaczynaja soe osobiste wycieczki. Co do tego co napisalem - zobaczycie ze beda podobnie brzmiace naglowki itd. wiec jest to jak najbardziej w temacie tego szkodnika. To auto jak zreszta pozostale skody jest jak lidl - niby wszystko jest i w ogole ale to nadal biedronka w inn opakowaniu.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ale jaki Wy macie problem? Kupować tego nie musicie.
    A że będzie się to swietnie sprzedawało to wiadomo. Duże i relatywnie tanie "modne, terenowe" auto z popularnym znaczkiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dżony Zobacz posta
    Gingo, nie Jingo.
    Poza tym, bez przesady Kodiaq i Kadjar mają wspólne ledwo 3 litery i inaczej brzmią, Twingo i Gingo są identyczne poza początkiem.
    No tak sory mój błąd nie wiem skąd mi się Jingo wzięło co nie zmienia faktu

Nie no nic do skody z tego tytułu nie mam ale obie nazwy brzmią tak ciekawie :E A zarazem są lekko do siebie podobne nie tak jak w przypadku wyzż wymienionym.

Fajnie zrobiony render

https://2.bp.blogspot.com/-XbA3BE7AY...diaq%2BRS2.jpg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    A, że tam dopytam Snowman czy coś takiego to ma być model wyżej od Kodiaqa czy jak to miało być?
    Pierwotnie tak miał się nazywać Kodiaq - później podjęto decyzję o zmianie nazwy.

Awatar yasioxxx
    Auto
    Fiat Panda

Domyślnie

Rzuciło mi się w oczy ambientowe oświetlenie we wnętrzu Skoda idzie z duchem czasu
    "You cannot describe the passion, you can only live it"
    EnzoFerrari |||

Auto
    Volvo V50

Domyślnie

Super im to auto wyszło, przód i deska rozdzielcza wyróżnia się z tłumu VAGowskich klonów. Ładne detale i typowy minimalistyczny styl, który będzie dobrze wyglądać przez lata. Obok Audi A3 sedan jest to drugie auto VAGu, którym mógłbym jeździć. Jeśli ktoś widzi brak proporcji to niech zerknie na KIA Sorento - bardzo zbliżone wymiary (Skoda jest o 1cm niższa,8mm węższa i 6cm krótsza). Szkoda, że nie zaszaleli z boczkami drzwiowymi, wyglądają jak wszystko w koncernie od Polo do Panamery.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Powiedzcie mi dlaczego tego SUVa się kategoryzuje jako dużego. Przeciez to jest wydłużony kompaktowy SUV. Tiquan w wersji long też byłby dużym SUVem? A co z Touaregiem?
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

To taki chwyt Skody, tak samo jak Rapid to Golf, a Octavia to prawie Passat (tekst zaczerpniety z czeskiej wypozyczalni) Od siebie dodam, ze Superb to cos jakby Mercedes klasy E

Dolaczam do tych, ktorzy twierdza, ze proporcje nie sa ok. Z profilu wyglada jakby tyl byl na sile wyciagniety. I pewnie tak bylo, zeby Skoda mogla sie pochwalic najwiekszycm bagaznikiem jak w reszcie modeli.
    Przod tez mi srednio lezy.
    Acha, dodatkowo nie lubie Skody Co nie zmienia faktu, ze z rozsadna cena na pewno bedzie sie dobrze sprzedawala.

Uprawnienia umieszczania postów