Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mercedes G-Class Experience | Dowiedz się, jak niewiele wiesz

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Mercedes G-Class Experience | Dowiedz się, jak niewiele wiesz

Mercedes klasy G to już legenda. Mieliśmy okazję poznać go z bliska w naturalnych dla niego warunkach - z dala od asfaltu. Zapraszam Was do lektury naszych wrażeń: Mercedes G-Class Experience pt. Dowiedz się, jak niewiele wiesz.

Fotogaleria: 60 zdjęć

Ostatnio edytowane przez MCL ; 04-09-2016 o 12:07
    Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Wspaniały tekst, miła odmiana, czytałem z wielką przyjemnością. Moje doświadczenie w prawdziwym off-roadzie jest równe zero, więc jest to świat dla mnie nieznany. Nigdy mnie specjalnie nie ciągnęło, aczkolwiek wierzę, że może sprawiać mnóstwo frajdy i uzależniać. A Mercedes? Również nigdy mnie nie porwał, z biegiem lat coraz bardziej kojarzy się z beznadziejnym lansem na mieście (męczyć się takim kolosem w miejskim żywiole, po to by komuś zaimponować stanem portfela i "oryginalnym" gustem? Nie dziękuję), ale dobrze wiedzieć, że to wciąż kawał solidnej, wspaniałej maszyny. To musiała być niezapomniana przygoda

Auto
    Toyota Yaris 15', Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

bardzo uzależniający samochód

tylko horrendalnie drogi - wolałbym jednak zainwestować w Defendera czy Range'a

W mercu oprócz genialnych możliwości terenowych płacimy za odrobiną luksusu (w porównaniu do def'a to za morze luksusu) ale jako, że to auto robi banana na twarzy w terenie to wolałbym inne tańsze równie dobre w terenie

A tak w ogołe to fajny tekst

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Niestety, tego typu samochody wymierają (tego typu, czyli takie które są trwałe, z duszą i charakterem).
    W tym roku odszedł Defender. Z 3-jki kultowych niezniszczalnych pozostała gelanda i landcruiser. I nie piszę o moim LC czy takich G-klasach jak te z artykułu. Toyota i Mercedes sprzedają też wersje dosłownie pancerne: Land Cruiser HZJ i Mercedes G Professional. We wtorek widziałem się z właścicielem lekko zmotanej gelandy właśnie z tej serii - auto za 300k a na drzwiach korbki

Co do artykułu - aż mam ochotę wyciągnąć auto z garażu i je po dach ubrudzić

Awatar slk_girl
    Auto
    Audi A8, SLK55

Domyślnie

Smiem podejrzewac, ze z 90% aut tego modelu nigdy nie widzi nic poza asfaltem. Niestety to bardziej szpanerski samochod, niz terenowy. Malo kto uzywa ich do wlasciwego celu.

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Bardzo fajne luksusowo terenowe auto. Ale niestety za drogie dla przeciętnego fana jazd turystycznych - takie auto aż szkoda pobrudzić czy zarysować o krzaki . Ale muszę przyznać że jeździ się nim niesamowicie, w środku jest elegancko niczym w hotelu 5-cio gwiazdkowym. Byłem rok temu w lipcu na bardzo fajnym zlocie tego modelu w Chociewie i trzy razy ustawiałem się po jazdę testową hah!
    Moja strona - www.skynetic.pl

Domyślnie

megaa auto, ryk silnika w wersji amg jest niezapomniany, to auto uzależnia

wiadomo może kiedybędzie artykuł o nowy renault gt? super autko
    Ostatnio edytowane przez daboo ; 03-02-2017 o 17:02

Uprawnienia umieszczania postów