Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: [program] The Grand Tour

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d
    Drive tastefully!

Domyślnie

Ciekaw jestem co za tak gigantyczną kwotę przygotowali W ogóle bardzo jestem ciekaw tego programu - jakie rzeczy zmieniły się względem Top Gear i jak wpłynie to na ogólny odbiór programu.
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16

Domyślnie

od grudnia Amazon Prime będzie miał powiększony zasięg odbiorców - ma być ogólnoświatowy dostęp.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

I jak oglądał już ktoś? Jak wrażenia?

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Wieczorem będę mógł coś naskrobać bo będę miał czas obejrzeć . Oczekiwania są wysokie . Mam nadzieję że dadzą radę .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

No i pierwszy odcinek za nami.

Jak na moje oko i ucho to jest taki Top Gear BARDZIEJ, wszystko jest trochę BARDZIEJ niż to do czego już przywykliśmy.

Jak się oglądało pierwszy odcinek? Bardzo dobrze, dla mnie jest to po prostu TG i tyle, chociaż jest uzasadnienie nazwy TGT, cały myk polega na tym, że co tydzień studio będzie w innym mieście / miejscu na świecie, teraz była pustynia w USA, za tydzień Johannesburg.

Ogólnie sprowadzę to do prostej wyliczanki plusów i minusów ( minusy bardziej jako obawy, przed nami 3 lata z TGT).

PLUSY

+ Jedyny program z takim rozmachem i podejściem, nie ma konkurencji.

+ Prowadzący.

+ Oprawa audioWIZUALNA. Ta filmowość. To jest coś co bardzo przyciąga.

+ Odświeżony format (daję na + chociaż jeszcze nie do końca to zadziałało, czekam na kolejne odcinki).

+ Dobrze się ogląda.

MINUSY (obawy)

- Tor. Nie przypadł mi do gustu, jest ciasny, nie ma tej przestrzeni, polotu i rozmachu co stary. Nie wygląda aby był miejscem gdzie będą odbywały się regularne testy samochodów. A to byłaby wielka szkoda, podobało mi się w TG, że mieli taki wielki plac zabaw i dzięki temu zrealizowali wiele fajnych pomysłów.

- Auta... nie jestem fanem hipersamochodów. Dlatego ta 3 jakoś do mnie nie trafiła. Bardziej trafiają do mnie super auta „dla mas”, typu NSX, 911. (ten minus odnosi się do tego odcinka).

- Ile będzie „testowania” w TGT? Ciężko powiedzieć, zajawka pokazała raczej nastawienie na wyprawy i ekstremalne zadania. Chociaż 3 lata przed nami. Ehhh, dla mnie zawsze najlepiej wypadali jak brali do testów bardziej przyziemne samochody. Ktoś jeszcze pamięta poszukiwanie najlepszego koreańskiego auta? Rewelacja. Albo BMW 6, 911 i Jag XKR na Pendine Sands?

I to w sumie tyle. Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dam znać. Ogólnie nowy Top Gear eee znaczy The Grand Tour jest tym czego oczekiwałem. Takie ukoronowanie całego ruchu auto-entuzjastów.

Jest bardzo dobrze. 8/10.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Nie bardzo pamiętam poszukiwanie Koreańskiego auta, raczej Chińskiego

Niby odcinek o supersamochodach, ale to było ich głównym celem porównanie tych trzech świetnych hiperwozów wręcz. Na co nie pozwalało Top Gear itd w ostatniej serii za ich kadencji. Pewnie pierwsza seria będzie bardziej z przytupem chociaż jak widać po ostatnich seriach samego oryginalnego TG z ich udziałem mało było aut przyziemnych A w ogólnym rozrachunku każdy odcinek był robiony z niesamowitym rozmachem, tutaj w TGT ten rozmach jest jeszcze większy, jedyne co mnie drażni to tak sztucznie podkręcany śmiech publiczności, kojarzy mi się z dennymi sitcomami które widzimy po raz enty w tv w stylu Świat według Bundych.

Reszta jest genialna i liczę na więcej z ich strony A najbardziej na polskie napisy od grudnia gdy Amazon poszerzy swój zasięg.

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Chińskie też ale to inna seria, nowsza.

Ogólnie nie chodziło stricte o auta koreańskie, zadanie było następujące ; Find a 'pearl' among a collection of cars from the Pacific Rim. Auta były głównie z Korei i Malezji.
    Ostatnio edytowane przez POLYGON1 ; 19-11-2016 o 10:36

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Chłopaki odżyli!! Ucieczka spod drętwego zarządu politycznie poprawnego BBC to najlepsze co mogło ich spotkać. Powrót do starego dobrego Top Gear. A najbardziej się cieszę że zarząd BBC strzelił sobie w stopę. Ta ich drętwa imitacja Top Gear zaraz przestanie istnieć

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Tez juz obejrzalem i generalnie jak dla mnie to najwieksza zmiana to widownia
    Testy w podobnym stylu, troche glupich zartow oraz luzna atmosfera - jak w Top Gear.

Zgadzam sie, ze tor testowy troche bida - az sie dziwie, ze przy takim budzecie nie mogli czegos lepszego skombinowac. Do tego amerykanski 'Stig' na razie tez mnie nie przekonal.

Ogolnie kolejny sezon Top Gear, wiec spoko, ale wielkiego budzetu nie zauwazylem.

Uprawnienia umieszczania postów