Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: [program] The Grand Tour

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Świetne 1 sceny, potem też dobrze. Na pewno będzie to sporo lepszy program niż obecne TG. Brakowało mi Stiga i Dunsfold. Myślę jednak, że nie pokazali wsyztskiego w 1 odcinku i nas jeszcze zaskoczą
    Ogólnie odcinek oceniam na bardzo dobry.
    !! SPOILER !!
    Mnie najbardziej zastanawia wygrana 918. Najmniejsza moc i największa masa (918 jest sporo cięższe). Z drugiuej strony największy moment, napęd AWD i 2 silniki elektryczne które dostarczają moc w bardzo efektywny sposób. I to właśnie te silniki elektryczne robią największą różnicę, tak mi się wydaje.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale wydaje mi sie, ze obraz jest duzo bardziej ostry.

Balem sie, ze panowie z amazona nie dadza rady zrobic fajnych materialow, ale widze, ze dali rade. W koncu "Czlowiek z wysokiego zamku to tez ich robota"

Podoba mi sie.

A TG w nowym skladzie nadal bede ogladac, bo nie jest az tak tragiczne

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 2.0 skyactive / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Odetchnąłem z ulgą. Zarówno formuła programu jest OK jak i jakość materiałów robionych przez ekipę z Amazona. No i pozostała specyficzna chemia między prowadzącymi. Cieszę się na myśl o 3 sezonach z chłopakami .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez otta Zobacz posta
    Mnie najbardziej zastanawia wygrana 918. Najmniejsza moc i największa masa (918 jest sporo cięższe). Z drugiuej strony największy moment, napęd AWD i 2 silniki elektryczne które dostarczają moc w bardzo efektywny sposób. I to właśnie te silniki elektryczne robią największą różnicę, tak mi się wydaje.
    Tez jest to dla mnie dziwne - z taka przewaga mocy do masy LaFerrari powinno wygrac I to znacznie. Natomiast jest jedna rzecz, ktora przemawia za 918 - latwosc wykorzystania mocy I opanowania auta. Wiem, ze kierowca byl doswiadczony, ale chyba nie mial za duzo czasu wczuc sie w auta. Gdyby bylo inaczej na pewno nie wzialby kilku zakretow bokiem McLarenem, bo to kosztuje czas...
    Wiec Porsche jest po prostu najlatwiejsze do szybkiej jazdy.

A ktore bym chcial? Oczywiscie czerwone

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Muszę przyznać, dobry początek. Aczkolwiek czasem na siłe próbują rozbawić publiczność i wychodzi wtedy żenada. Tak jak z tymi goścmi. Z pierwszego śmiech, drugi ok, a trzeci WTF?. Jednak czuć stary dobry Top Gear, cieszę się, że wrócili.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Kamień z serca mi spadł po dwóch pierwszych odcinkach. Cytując klasyka: "mają rozmach s..."

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Tez jest to dla mnie dziwne - z taka przewaga mocy do masy LaFerrari powinno wygrac I to znacznie. Natomiast jest jedna rzecz, ktora przemawia za 918 - latwosc wykorzystania mocy I opanowania auta. Wiem, ze kierowca byl doswiadczony, ale chyba nie mial za duzo czasu wczuc sie w auta. Gdyby bylo inaczej na pewno nie wzialby kilku zakretow bokiem McLarenem, bo to kosztuje czas...
    Wiec Porsche jest po prostu najlatwiejsze do szybkiej jazdy.
    Dziwne? A "HYPER 5" od Salomondrina oglądał? Wyniki na podium identyczne. Poza tym chyba nie od dziś wiadomo, że porównywanie danych z tabelek danych technicznych jest podobnie miarodajne jak sondaże TVN'u.
    I jeszcze mała uwaga odnośnie zakrętów bokiem - ujęcia z przejazdu P1 wcale nie musiały przedstawiać najefektywniejszego czasowo okrążenia.

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    A TG w nowym skladzie nadal bede ogladac, bo nie jest az tak tragiczne
    Bo nie bedzie rudego, dracego jape czlowieka.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Czekałem z opinią te kilka odcinków.
    W sumie obejrzałem wszystkie 6 dotychczasowych.
    I szczerze mówiąc mam mocno mieszane uczucia.

Plusy:
    - trójka prowadzących
    - Amerykanin i jego komentarze. Świetny pomysł.

Minusy:
    - namiot stawiają w określonych rejonach świata ale już odcinek nie jest kręcony w tym kraju. Bez sensu. Wg mnie odcinek w Finlandii powinien być sfocusowany na tym kraju a tu przeskok od razu gdzie indziej.
    - gość: to było fajne za pierwszym razem, teraz bezsensowne i niesmaczne
    - brakuje mi wypraw, tych dłuższych zwłaszcza
    - widać ograniczenia scenariusza względem top gear
    - mam wrażenie że i budżet mają jednak mniejszy. Materiały są jakby z mniejszym pierdolnięciem robione

Ogólnie oglądać będę bo widzę tendencję wzrostową ale dupy nie urywa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar SupeRRally
    Auto
    Peugeot Onyx

Domyślnie

z mcLarena P1 można więcej wycisnąć, więcej długich szybkich łuków i z łatwością by wygrał. 918 woli ciasne tory.
    thierry-neuville7 andreas-mikkelsen9 evgeny-novikov darya-klishina2

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Podobnie jak Driv3r, mam lekko mieszane uczucia. To znaczy, generalnie oceniam program zdecydowanie na plus. W tego typu formule nikt nie jest w stanie zastąpić Jeremy'ego, Jamesa i Richarda i tej chemii, która jest pomiędzy nimi. Na każdy odcinek czekam zatem z niecierpliwością i każdy z przyjemnością oglądam.

Ale...

Zgodzę się, że kilka pomysłów nie jest do końca trafionych.

Pomysł z ginącymi gośćmi śmieszył za pierwszym razem, potem przestał, a po kilku odcinkach jest kompletnie bez sensu. Nie wiem, jak to działa, że BBC może ich pozwać, jeśli zrobią z kimś znanym wywiad - a rozumiem, że tak właśnie się sprawy mają - ale to trzeba było ograniczyć do jednorazówki.

W pełni zgodzę się również z zarzutem, że zmarnowano poniekąd potencjał drzemiący w zmiennych lokalizacjach. Ledwo zahaczają jakimiś anegdotkami czy innymi głupstwami o miejsce, w którym odcinek jest kręcony, ale uprzednio przygotowane materiały nie mają już z tym nic wspólnego. Znowu - bez sensu.

Co do "Amerykanina", nie padam z zachwytu. Owszem, dość pomysłowe, ale na krótką metę. Trochę jak z tymi gośćmi - z początku śmieszyło, bo trudno o większy kontrast niż trójka prowadzących i taki redneck, ale ileż można na tym jechać? Chyba, że jakoś rozwiną pomysł w przyszłości. Na wyprawy gotów jestem poczekać choćby i do następnego sezonu. Na razie niech się oswoją z nową formułą - zarówno prowadzący, jak i widzowie. Czy budżet jest mniejszy? Nie wiem, słyszałem, że większy. A na oko powiedziałbym, że podobny.

Podsumowując, mają we mnie fana, ale nie bezkrytycznego. Może być lepiej. Mam nadzieję, że będzie. Ale i teraz jest dobrze, więc...kontynuuję oglądanie 6-ego odcinka

Uprawnienia umieszczania postów