Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 67

Wątek: [program] The Grand Tour

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Wyprawa 2-odcinkowa 30 i 31 grudnia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Ja również mam dość mieszane uczucia - dopiero ostatni odcinek, a zwłaszcza materiał o Fordzie GT40 prezentowany przez May'a jakoś mnie przekonał. Ograniczeń moim zdaniem jest właśnie znacznie mniej (ot chociażby motyw z Penisem) ale fakt faktem chłopakom brakuje już pomysłów na naprawdę zabawne gagi i porywające materiały.

BTW - kto uważnie oglądał ostatni odcinek ten zauważy, że ujęcia z Ferrari P4 zrealizowano dokładnie w tym samym miejscu, w którym fotografowaliśmy naszego testowego Huracana
    Drive tastefully!

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

P3! A przy okazji zmylila mnie pogoda ;p przy Hurracanie mieliscie gorsza pogode ~~

Najwazniejsze, ze kreca piekne materialy. Odcinek specjalny - super!!!

Nie mowcie, ze nie podobal wam sie ich pomysl na czujnik parkowania albo samochod autonomiczny
    Mind Full of Colors.

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Wreszcie mialem czas troche nadrobic zaleglosci. Czujnik parkowania genialny, a i sposob zwiedzania Wloch przez Richarda jak najbardziej mi pasuje. Jak na razie sporo lokalizacji idzie moim tropem zaczelo sie od wizyty na torze w Algarve ;]
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Dobra. Sezon pierwszy za nami.
    Jak wrazenia?
    Mind Full of Colors.

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Wreszcie moge sie wypowiedziec, bo skonczylem wczoraj ogladanie pierwszego sezonu. Jestem czesciowo zawiedziony, w TG wiekszosc zartow zostawiala troche pracy dla wyobrazni widza przez np. niedopowiedzenia, ogolnie nie bylo tak doslownie i luzno z przeklenstwami, dildo i innymi pierdolami jak w GT. Mimo, ze w wiekszosci smieszy mnie wlasnie najprostszy i prymitywny humor to jednak tu oczekiwalem wiecej finezji. Podobnie amerykanin, jako testujacy auta na torze mial tylko jeden dobry tekst (cos w stylu: 'co sie stalo z moja kariera, ze jade fiatem w deszczowej anglii'). No i zgnila wisienka na torcie to czesc programu z gosciem specjalnym zawsze przewijalem, nawet w pierwszym odcinku to byla przeginka troche.

Na plus fajne lokalizacje, jak zwykle praca kamer byla gites, dobry dobor aut i chemia miedzy prowadzacymi ktora jakims cudem przetrwala sajgon w BBC.

Lubię chałwę.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Dlaczego "jakimś cudem"? Między panami się przecież nic nie wydarzyło, więc i nie popsuło.

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Pink, mozliwosci jest wiele, np. mogla sie zmienic forma programu (amazon ze swoim liberalnym podejsciem nie byl jedyna platforma ktorej oferta byla na stole), mogli sie rozejsc do roznych programow/form medialnych(mimo ze twardo stali za soba medialnie, ciezko mi uwierzyc, ze nie rozwazaliby ofert obejmujacych jednego prowadzacego), itd. itp. Mimo, ze sa slawni i najwiecej warci jako trio, to przeciez nie sa zwiazani jakas umowa miedzy soba (pomijajac obecna z amazon ). Popraw mnie jesli sie myle

Lubię chałwę.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Ich siła tkwi w kolektywie i Oni też są tego raczej świadomi. Biorąc dodatkowo pod uwagę pieniądze jakie dostali w Amazonie, żadna oferta pracy solo nawet by się do nich nie zbliżyła.
    Na marginesie, to raczej średnio wychowawcze, że za danie komuś w twarz, zapewniasz sobie kontrakt życia

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Daboo, jasne, masz rację, że mogli się rozejść (aczkolwiek słusznie kolega wyżej zauważył, że oni wiedzą, iż ich siła tkwi w kolektywie), ale Twoje posta zrozumiałem bardziej na zasadzie "cud, że jeszcze jest między nimi chemia po tym, co się stało". I dlatego się zdziwiłem, bo dla mnie to normalna sprawa - Jeremy nie dał w twarz Jamesowi czy Richardowi, tylko komuś innemu, czemu więc między nimi akurat miałoby nie być już chemii.

Uprawnienia umieszczania postów