Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 67

Wątek: [program] The Grand Tour

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Np. w przypadku gdyby koledzy JC uznaliby że nie miał racji i przesadził . A oni potępiają takie zachowanie. Ale bądźmy realistami. Znają się tyle lat że trudno było oczekiwać innego rozwiązania.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Oglądał ktoś drugi sezon?

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Widziałem jak dotąd pierwsze dwa odcinki i bardzo mi się podobały. Wyrzucili to, co słabe. Zostawili to, co dobre. Wprowadzili pewne nowinki, które mnie osobiście przekonują. Materiały są standardowo najwyższej półki, jeśli idzie o realizację. Krótko mówiąc, jest lepiej niż w pierwszym sezonie. Jeśli ktoś lubi "stary dobry Top Gear" to powinien być bardzo zadowolony (powtarzam: opinię wygłaszam na podstawie 2 pierwszych odcinków).

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Ja z kolei jestem po trzech odcinkach - jak na tę chwilę jest nieźle. Faktycznie poprawili się względem pierwszego sezonu. Jak zwykle wizyta "gwiazd" to najnudniejszy element, ale pomysł na tor + auto uznaję za bardzo udany.

Swoją drogą - zwróciliście uwagę na fakt, iż przy GT R na "mierzonym" kółku jechał w trybie Sport, z dość mocno wyczulonym TC?
    Drive tastefully!

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Podobnie Jaguar z "gwiazdami" ewidentnie ma zapiętą całą elektronikę - słabo to wygląda :/

Również oglądałem 3 odcinki i mam inne wrażenie - poza świetnymi ujęciami (nie oszukujmy się - wynikającymi z budżetu) to przestaje mnie ten program śmieszyć. Mam dziwne wrażenie, że oni już tylko odcinają kupony bo na te 3 odcinki (czyli 3 godziny) rozrywki miałem może przez 15-20 minut.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Jaguar akurat musi mieć elektronikę, inaczej na tym szutrze by dachowali. Ale prawdą jest że szału nie ma, obejrzałem trzy odcinki i czwartego nie chce mi się nawet zaczynać. Ale to samo uczucie miałem pod koniec top geara, do dzisiaj nie obejrzałem sezonu 22 do konca

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

z czwartym odcinkiem mam podobnie - ale obejrzę w myśl zasady: "zapłacone, trzeba korzystać", aczkolwiek abonament amazona wypowiem pewnie za dwa odcinki (mam jakoś od połowy miesiąca cykl rozliczeniowy), chyba, że te będą wybitne.
    Ostatnio edytowane przez Driv3r ; 03-01-2018 o 01:29

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Na Amazonie na szczęście jest trochę fajnych seriali i filmów, tyle dobrego
    Drive tastefully!

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

do mnie bardziej Netflix przemawia póki co, na Amazon nie znalazłem nic ciekawego, ale z drugiej strony nie grzebałem tam długo - co polecasz?

Domyślnie

Z Netflixa to mnie się Narcos zdecydowanie najbardziej podoba - na tą chwilę.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów