Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Głośniki do 300zł

Domyślnie Głośniki do 300zł

Witam,

Potrzebuje kupić głosniki do komputera. Mój obecny budżet to 300zł, może się delikatnie zwiększyć ale max o 50zł.
    Nie słucham głośnko muzyki itp. więc bardziej idę na jakoś nie moc.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Zobacz coś z Edifier. Ta marka produkuje przyzwoity sprzęt. Głośniki nie są tylko do kompa ale mogą również służyć do stereo w mniejszych pokojach.
    Model r1100 spełni twoje oczekiwania
    https://www.morele.net/glosniki-komp...czarne-659158/
    Nie jest to żaden plastik tylko dostajesz porządną kolumienkę gdzie obudowa jest z mdf, woofer ma 4 cale i konstrukcja jest dwudrożna. Jest to zestaw aktywny czyli jedna z kolumn ma wbudowany wzmacniacz, regulację tonów niskich i oraz dwie pary wejść rca.
    Jak zechcesz nagiąć budżet o 90zł to za 389zł kupisz podobny zestaw lecz z wyglądu dużo lepszy z okleina drewnopodobną, pilotem w zestawie oraz regulacją tonów wysokich
    http://allegro.pl/glosniki-2-0-edifi...493998445.html

Domyślnie

Ja kiedyś miałem pilną potrzebę i kupiłem głośniki w tesco Konkretnie były to GŁOŚNIKI TESCO TSP450 - zapłaciłem ok. 70 zł i muszę powiedzieć, że sprawdzają się bardzo fajnie. Co prawda używam ich do słuchania muzyki w pracy (w biurze), ale jak na 70 zł to są naprawdę świetne.

Domyślnie

Jak do 300 zł to polecam LOGITECH Z-533

Domyślnie

Mam głośniki Geniusa SW-G2.1 2000 i są wręcz idealne. Basy nie są zbytnio duże, ale możesz to poprawić jakimś equalizerem. Dźwięk czysty, bez szumów. Jak za 250zł (kupione 2 mies. temu) to głośniki są bardzo przyzwoite.

Domyślnie

Moje najlepsze głośniki do tej pory to Creative. Mam je od 10 lat, są super, naprawdę dobra jakość dźwięku. A kupione na promocji.

Uprawnienia umieszczania postów