Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Jaki sedan +-140tys, leasing, kredyt? Mk5, Mazda 6, a3? Czy używane a4, bmw3, klasa C?

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szmout Zobacz posta
    Mustang nadal jest w grze, jednak po namyśle chęci odrobinę opadły i górę zaczyna brać rozum. Inna sprawdą jest cały czas koszt takiego auta - zbyt wielki.
    Szczerze mówiąc teraz bardzo zaczęło mi się podobać A3 limousine quattro.
    Od 8 lat jezdze autami tylnonapedowymi i niestety ten naped jest kiepski gdy chodzi o podjazd pod jakakolwiek osniezona gorke. Wszystko zalezy jeszcze od wywazenia auta, ale ogolnie gory+snieg+ naped na tyl = duzo pchania...

A3 limuzynka, szczegolnie z S-line wyglada bardzo ladnie - jest to dla mnie chyba najladniejsze Audi obecnie na rynku. Ale troche ugrzecznione - ja stawiam na Cupre
    A jak nie potrzebujesz miejsca i nie robisz dlugich tras to kup sobie Abartha 500

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez otta Zobacz posta
    Pytanie co jest dla Ciebie najbardziej istotne: prestiż Audi...
    Ekhm, że przepraszam co? Prestiż to jest posiadanie upudrowanego golfa albo jak kto woli, bardziej upudrowanej oktawi?

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Zgodzę się z tym - ja wybrałbym Golfa, gdyż dopłata do A3 IMO jest bez sensowna, auta są technicznie takie same, różnią się wyglądem i materiałami w środku.

Jednakże Audi to marka premium, czy tego chesz tego czy nie. Jest pozycjonowana wyżej niż Volvo i na równi z BMW, Mercedesem i Lexusem - jest bardziej prestiżowa niż VW czy Seat.

Domyślnie

Jednakże Audi to marka premium, czy tego chesz tego czy nie.
    podpisuje się pod tym obiema rękami.

Jednakże Audi to marka premium, czy tego chesz tego czy nie. Jest pozycjonowana wyżej niż Volvo.
    W czym takie A3 jest namacalnie lepsze od v40? oba są przednionapędowymi kompaktami. Ok, w Audi jest dpstępne w opcji "quattro"...

...jest bardziej prestiżowa niż VW czy Seat.
    prestiż to jest być kapitanem w cenionych liniach lotniczych, wziętym adwokatem, neurochirurgiem bądź ordynatorem na onkologii, a nie posiadanie kupy żelastwa które w innym wydaniu kupuje inny "kowalski" w lizing bądź za 500+.
    Ostatnio edytowane przez korzen ; 01-10-2016 o 01:52

Uprawnienia umieszczania postów