Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Grzechy i grzeszki dobrego kierowcy | Łukasz Heger

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Grzechy i grzeszki dobrego kierowcy | Łukasz Heger

Nie ma kierowców idealnych. Każdy ma swoje za uszami - opowiada o tym Łukasz Heger w swoim felietonie

Just another random guy driving random cars around random places.

Domyślnie

Bardzo ciekawy artykuł. Dobry kierowca nie popisuje się. Po prostu nie musi. Wystarczy, że bezpiecznie i pewnie prowadzi kółko.

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Jak mnie roznosi gdy widzę jak ktoś jedzie w korku i klepie SMSy ja rozumiem, że mała prędkość i w ogóle ale ile przez to jest stłuczek i zagapiania się i spowalniania ruchu. W androidzie jest dyktafon, który naprawdę skutecznie działa i można przedyktować sms-a, ale nie - telefon do łapy. Najlepiej to poczekać albo na głośnomówiącym zadzwonić albo już w ogóle najlepiej zadzwonić na postoju bo czasami jakieś akcje wychodzą podczas takiej rozmowy i się człowiek rozprasza.

- - - Aktualizacja - - - -

To samo tyczy się pieszych - łażą z komórkami w łapie, wciskają się na przejścia - guzik ich obchodzi co się na drodze dzieje bo ryjbook ważniejszy od życia: "pacz karyna jakie se pierdyknełam buciki na wyprzedaży - niech cie cholera jasna strzeli z zazdrości, a żeby temu dopomóc to wrzucę 59043985093456394876390847 zdjęć tych butów i będę je wybierać spośród 9834567459086735096873456834943857409867 właśnie teraz idąc przez pasy"

Uprawnienia umieszczania postów