Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Honda Civic Type R | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Honda Civic Type R | TEST

Zapraszam Was do dyskusji na temat testu Honda Civic Type R pt. Twardy gracz.

Fotogaleria: 36 zdjęć
    #drivetastefully

Domyślnie

wizualnie oraz parametry jezdne niesamowite. Prawdziwa rakieta. Jak na moje będzie robiła furorę

Domyślnie

już robi furorę

http://dailydriver.pl/nowosci/rynek/...e-w-2016-roku/

Dziwi mnie opinia autora, że brakowało mu miejsca nad głową. Mam 185 cm wzrostu i do sufitu miałem jakieś 15 cm jak nie lepiej. W sumie to rzadko się zdarza bym miał więcej

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Mnie nie brakowało - mam niewiele ponad 1,70, stąd też ocenianie przestrzeni we wnętrzach nie jest moją mocną stroną Ewidentnie błąd w interpretacji notatek, zasugerowałem się też niskim sufitem z tyłu i wysoką pozycją za kierownicą. Poprawione.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Cos mi sie zdaje, ze mialbym ciasniej niz w moim zelazku ;P

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Di Kej Zobacz posta
    Mnie nie brakowało - mam niewiele ponad 1,70, stąd też ocenianie przestrzeni we wnętrzach nie jest moją mocną stroną Ewidentnie błąd w interpretacji notatek, zasugerowałem się też niskim sufitem z tyłu i wysoką pozycją za kierownicą. Poprawione.
    OK! pozostałe spostrzeżenia mam bardzo zbliżone. Zaskakująco niskie spalanie, świetne osiągi, delikatna zwłoka w reakcji na gaz, mega precyzyjny (laserowy) układ kierowniczy i świetna trakcja na wejściu/wyjściu z zakrętu. Faktycznie "nieco buczy" ten wydech (ale powyżej 3000 rpm). Fajnie, że nie zrobili z niego idiotycznej pierdziawki jak w VW. A i te felgi - naprawdę łatwo się rysują (nie wiadomo nawet od czego). Ja bym zmienił tylko opony. Na deszczu było bardzo dobrze (poza ruszaniem do 3 biegu włącznie), ale na suchym wolałbym coś w stylu Pirelli P Zero Corsa. Dla mnie nr 1 wśród FWD. Choć Meganą RS nigdy nie jeździłem, tylko GT220...

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Megane RS - jeździłem Trophy i jest świetne, choć mniej hardkorowe niż Type R. Zwykły RS (przynajmniej taki z końcówki produkcji) też by Cię raczej nie zawiódł, to ta sama liga - twarde, sztywne, surowe i "mechaniczne".

Uprawnienia umieszczania postów