Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Jaki samochód kupić do 20 tyś zł (2016)

Domyślnie

Jaguara S-type z niewielkim przebiegiem można dorwać za ok. 20000. Z czesciami jest troche gorzej, ale jak sie trafi na fajny egzemplarz to mozna sie dlugo nacieszyc

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

No jasne na pierwszy samochód tani w eksploatacji polecać 20 letniego Jag'a....

Clio III z silnikiem 1.2 16V lub 1.2 TCE - za 20K dostaniesz auto z około 2010 roku w dobrym stanie. Poza nietrwałym (aczkolwiek tanim w naprawach) przednim zawieszeniem ja osobiście nie mogę się do niczego przyczepić.

Domyślnie

Ja bym postawił na Focusa, często polecany na pierwsze auto w tym przediale

Domyślnie

Się posypało tych propozycji Volkswagen Passat B6 Nie no, spoko auta ale kręcone. Tak na powagę, to polecam Toyotę Avensis w troszkę większym motorem 1.8 VVTI po lifcie (jest na łańcuchu już). Przy spokojnej jeźdźie ósemkę łyknie a chodzi jak żyleta. Mało awaryjne i do 12k coś się znajdzie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pontoy Zobacz posta
    Się posypało tych propozycji Volkswagen Passat B6 Nie no, spoko auta ale kręcone. Tak na powagę, to polecam Toyotę Avensis w troszkę większym motorem 1.8 VVTI po lifcie (jest na łańcuchu już). Przy spokojnej jeźdźie ósemkę łyknie a chodzi jak żyleta. Mało awaryjne i do 12k coś się znajdzie.
    Ja też mogę polecić avensisa ze swojego doświadczenia. Jeździłem takim 2 lata i nie było żadnych awarii. Teraz się przesiadłem na rav4, ale to już trochę inna bajka.

Domyślnie

Ja bym stawial na Audi, Szybki , blacha dobra a no i silniki podobno dobre i wytrzymale. Mercedes Silnik nie do zdarcia co prawda troche pali no ale za luksus trzeba placic.

Domyślnie

Toyota Yaris II

Domyślnie

Warto zaglądać do różnych dealerów. Tak dorwałem mojego VW Golfa VI w okazyjnej cenie. Teraz szukając dla żony czegoś małego robię podobnie. VW ma fajne oferty w przystępnych cenach, nie tylko swojej marki ale także inne, polecam

Domyślnie

Zdecydowanie polecam audi. Jak dla mnie najlepszy wybór. Pozdrawiam

Awatar Monika90
    Auto
    Toyota Corolla

Domyślnie

Ja zastanawiam się nad kupnem Aveo. Słyszałam dużo dobrych opinii na temat tych samochodów.
    Czy inwestowanie w samochód który ma 8 lat i kosztuje niewiele ponad 9 tys. ma sens?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów