Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Nowy samochód dla 9 osób (do 115 tys. netto)

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie Nowy samochód dla 9 osób (do 115 tys. netto)

Witam

Jestem na etapie poszukiwania dla firmy samochodu do transportu 9 osób. Przyznana szczerze , że na takich autach słabo się znam. Byłem dzisiaj w Fordzie i przestawiono mi ciekawą ofertę na Transita Custom. Pod uwagę wezmę pewnie coś od Fiata, Duacto albo Talento.
    Ktoś może mi coś podpowiedzieć na które modele warto zwrócić uwagę, jakie wersje silnikowe itd? Samochód będzie używany do przewozu klientów (pacjentów) z siedzib firm do naszych placówek. Nie będzie robił bardzo dużych przebiegów. Z góry dziękuje za wszystkie rady i sugestie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Jeżeli małe przebiegi, to mniemam, że auto głównie do miasta. Może vw t6 ze skrzynią automatyczną dsg i silnikiem 2.0 140 KM?
    To chyba jedyne auto dostawcze z sensownym automatem - procz Mercedesa.
    Hak automat nie jest konieczny, weź najtańsze auto które będzie spełniało Twoje wymagania:P

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

dsg do miasta to zły pomysł.
    T6 za 115 netto to zły pomysł - golas.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto

Domyślnie

Doprecyzuje ,że małe przebiegi to około 30 tys. km rocznie.

Co do VW, T6 mógłby być tylko bez DSG, i też wątpię ,że w cenie do 115 tys. netto będzie normalnie wyposażony.

Ford zrobił na Customa ciekawą ofertę za 90 tys. netto, czekam na ofertę jeszcze z Fiata i Toyoty.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja bym forda wzial. W vw to nawet kierownicy nie bedzie. Nie zdziwil by mnie korbotronik.

Awatar NovemberYankee
    Auto
    VW Passat B8 2.0 TDI HL '17 / Ford Mustang 3.7 V6 '16

Domyślnie

A może pójść w Francuza, i kupić Renault Trafic? Mieliśmy takiego pożyczonego na początku tego roku na narty, 1.6 diesel, bodajże 125 kunia i sześciobiegowy manual - autko z 6 osobami i całkiem sporą ilością zapakowanego sprzętu i bagażu dawało radę zarówno na autostradzie jak i po górach, pierwszy raz prowadziłem takiego busa i byłem zaskoczony z jaką łatwością wdrapał się na prawie 2000 metrów n.p.m. Za interesującą Cię kwotę spokojnie można nabyć fajnie wyposażony egzemplarz w wydłużonej wersji i z najmocniejszym dieslem.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

A 2.0 jeszcze sprzedaja? Byl by optymalny.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    A 2.0 jeszcze sprzedaja? Byl by optymalny.
    Nie ma w ofercie renault już 2.0 dci. 1.6 160 jest.

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Auto

Domyślnie

W poniedziałek zadzwonię do Renault i poproszę ,żeby mi zrobili ofertę na takiego Trafica. Nie do końca jestem przekonany do francuzów, zwłaszcza silnik 1.6 do takiego dużego samochodu mnie trochę przeraża. Z drugiej strony w Fordzie też ładują od maja nowy silnik do Customa (2.0), i też nie wiadomo czego się spodziewać.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    W poniedziałek zadzwonię do Renault i poproszę ,żeby mi zrobili ofertę na takiego Trafica. Nie do końca jestem przekonany do francuzów, zwłaszcza silnik 1.6 do takiego dużego samochodu mnie trochę przeraża. Z drugiej strony w Fordzie też ładują od maja nowy silnik do Customa (2.0), i też nie wiadomo czego się spodziewać.
    Ten 1.6 jest na rynku od 2012 albo 13 roku. Tyle ze w wersji 160 dopiero rok z hakiem. Skrócić interwały wymiany oleju z 30 tys na 15 i bedzie ok. Chociaż ASO nie jest skore do tego typu zmian.

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Uprawnienia umieszczania postów