Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Nowy samochód dla 9 osób (do 115 tys. netto)

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

To jest silnik z podwójnym turbo? To ciekawe. Ford do Customa przewiduje jeszcze dłuższe okresy wymiany oleju, 50 tys. :O

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    To jest silnik z podwójnym turbo? To ciekawe. Ford do Customa przewiduje jeszcze dłuższe okresy wymiany oleju, 50 tys. :O
    Oni sa wszyscy chorzy psychicznie. Tak ma biturbo, bardzo mało pali i jest dosyć żwawy i cichy.

Te wymiany oleju to celowe działanie na szkode silnika.

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Domyślnie

Nie na szkodę silnika. Która flota kupi 200 samochodów, w których trzeba wymieniać olej i robic serwis co 15 000km, jak można robić to co 50 000km nie tracąc gwarancji, po której zakończeniu i tak idzie to na aukcję ? Trafic/Vivaro 2.5 to byla klasa sama w sobie. 2.0 bylo nadal bardzo dobre. Z 1.6 są już niestety problemy jeśli się nie zadba o odpowiednią eksploatacje.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Nie na szkodę silnika. Która flota kupi 200 samochodów, w których trzeba wymieniać olej i robic serwis co 15 000km, jak można robić to co 50 000km nie tracąc gwarancji, po której zakończeniu i tak idzie to na aukcję ? Trafic/Vivaro 2.5 to byla klasa sama w sobie. 2.0 bylo nadal bardzo dobre. Z 1.6 są już niestety problemy jeśli się nie zadba o odpowiednią eksploatacje.
    Podobno komuś panewli padły w de.

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Awatar NovemberYankee
    Auto
    VW Passat B8 2.0 TDI HL '17 / Ford Mustang 3.7 V6 '16

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    silnik 1.6 do takiego dużego samochodu mnie trochę przeraża.
    Niestety, downsizing występuje już nawet wśród wołów roboczych - ale jak już pisałem, Trafica jak chodzi o same wrażenia z jazdy polecam, jak zajrzałem do dowodu i zobaczyłem silnik 1.6 to myślałem, że trochę większa górka i jazda się skończy, a to naprawdę szło zaskakująco żwawo - choć muszę przyznać, że nie mam porównania, bo był to trzeci diesel którym jechałem w swojej karierze kierowcy, a pierwszy bus takich wymiarów. Gorzej zapewne z eksploatacją, bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby 1.6 o mocy 125 czy 145 koni, do tego ciągnący tak dużą masę, mógł być wybitnie trwały... no ale sam mówisz, że przebiegi nie będą ogromne, a i u konkurencji silniki raczej nie słyną z powalającej trwałości. Do tego za Renówką moim zdaniem przemawia też niska cena zakupu i sensowne wyposażenie, jakbym szukał takiego samochodu dla siebie to chyba bym się zdecydował.

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Nie ma w ofercie renault już 2.0 dci. 1.6 160 jest.
    Ale wariantu mocy 160 nie montuje się w Traficach - tylko 95, 125 lub 145 koni

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Byłem zarówno w Renault jak i w Volkswagenie. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ogromna różnica w jakości obsługi klienta, na korzyść Volkswagena. W salonie Renault potrzebowali 10 minut żeby się mną zainteresować. To samo kwestia przedstawienia oferty, oraz sposobów jej finansowania, też ogromna różnica.

A co do samochodu, Renault przygotowało ofertę na Trafica dobrze wyposażonego, wersja 125 KM za 82 tys netto.
    Volkswagen wycenił Caravella Trendline z doposażeniem, wersja 150 KM na 115 tys. netto z bardzo korzystną opcją finansowania.

Domyślnie

transita również dostaniesz w tej cenie, może troszkę dołożyć i kupić mercedesa klasa v

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

"Troszkę"

Padło na Forda, już zamówiony, będzie na listopad.

Uprawnienia umieszczania postów