Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Volvo V90 D5 AWD Polestar Inscription

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Volvo V90 D5 AWD Polestar Inscription

#drivetastefully

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Widziałem parokrotnie S90 na drodze, V90 bodajże raz.
    Wiem jakie auto mi przypomina - Chryslera 300C, tam też mamy do czynienia z wielkim nadwoziem o małych okienkach i praktycznie bez przetłoczeń, jest też ogromny obficie oblany chromem grill z przodu, nawet odbojniki drzwiowe są chromowane.
    Do tego rezygnacja z niemal pionowej tylnej części i podcięcie okienek za tylnymi drzwiami.
    Całość sprawia wrażenie ostentacyjnego, nie pasuje mi to do Volvo.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Mi sie podoba I ciesze sie, ze Volvo oferuje cos innego z punktu widzenia designu.
    Natomiast nie jestem przekonany do tak silnie uturbionego silnika 2 litrowego...

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Nie dziwie sie ze ci sie nie podoba. Volvo kieruje swoje aktualne modele do mlodszych klientów a przynajmniej duchem dla wszystkich innych jest BMW czy Mercedes. Mi sie bardzo podoba to jest najładniejszy woz w swojej klasie chociaż z pakietem Polestar wyglada gorzej wg mnie.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Pakiet Polestar ogranicza się w tym aucie do modyfikacji silnika To, co widać to tzw. styling kit.
    #drivetastefully

Domyślnie

ech, co za autko, kolejny raz Szwedzi zaprojektowali mega kombika, wyglądaa zjawiskowo

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Idealne autko .... gdyby tylko silnik nie był tak wyżyłowany.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar NovemberYankee
    Auto
    VW Passat B8 2.0 TDI HL '17 / Ford Mustang 3.7 V6 '16

Domyślnie

Jak poprzednicy piszą, samochód wręcz miażdży swoim wyglądem, jest smukły i ostro ciosany jednocześnie, a do tego nie ma przekombinowanych linii, a to mieszanka, którą lubię w autach najbardziej. Jedynie 2.0 trochę nie przystoi do tak wielkiej budy, z jakimś fajnym 3.2 V6 byłby to mój samochód marzeń, z dwulitrówką "jedynie" bardzo mi się podoba. Swoją drogą bardzo dobrze wygląda też podniesiona odmiana V90, A6 Allroad ma poważną konkurencję. Jedyne moje obawy budzi prezencja tych nowych Volv na mniejszej feldze, bo może się okazać, że z mniejszym kołem takie nadwozie będzie się wydawać zbyt ciężkie i duże.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Tak patrze na to auto i zatęskniło mi się za starym 940/960 to było prawdziwe Volvo.Miałem kiedyś takie 940 kombi,2.4Td 122ps.Auto nie do zajechania miało jak sprzedawałem bodajże 700kkm i nic tam się nie działo.A teraz taki przebieg to chyba z 3 motorem.A benzyny z tamtych czasów 2.0-2.3 robiły przebiegi rzędu miliona
    Byly.
    Opel Corsa 92,Peugeot 106 94,Renault Clio 98,VW Golf 03,Opel Astra 98,Opel Astra 2010,Mazda 3 1.6 2010.
    W planie Civic IX.

Awatar Rules

Domyślnie

Jestem ciekawy, czy Volvo nie żałuje trochę decyzji o braku większych silników. Jednak część potencjalnych klientów rezygnuje z zakupu właśnie przez brak "czegoś mocniejszego". Przecież takich A6 z 3,0 lata pełno. Inny temat to żywotność tych silników, ale o tym przekonamy się za jakiś czas.

Uprawnienia umieszczania postów