Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Renault Scenic, Grand Scenic oraz Megane Grand Coupe | PIERWSZA JAZDA

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Renault Scenic, Grand Scenic oraz Megane Grand Coupe | PIERWSZA JAZDA

#drivetastefully

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Mam pytanie czy w Sceniku w drugim rzędzie są faktycznie trzy oddzielne fotele?
    Widzialem jakieś porównania z Picasso i właśnie zaznaczono że w Sceniku jest kanapa a w Citroënie trzy oddzielne fotele.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Auto

Domyślnie

Oczywiście dwuczęściową kanapę - jest podzielona na trzy oddzielne siedzika, ale spięto je w proporcjach 60:40. Dziękuję za wyłapanie pomyłki
    #drivetastefully

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

A jak wygląda sprawa miejsca na nogi w krótkim Sceniku jak bagażnik jest na max pojemność?
    Sorry ze mecze ale podoba mi się to auto i zastanawiam się jak wygląda sprawa bagażnika w porównaniu z Megane kombi?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Auto

Domyślnie

Po to jesteśmy, nas trzeba męczyć

Miejsca na nogi jest naprawdę dużo. Przy moim wzroście (185 cm) z tyłu było komfortowo. Natomiast w kwestii bagażnika - http://autogaleria.pl/pierwsze-jazdy...lt-scenic-1-3/

Jest jak na zdjęciu - ustawny i stosunkowo głęboki. Jeśli nie wieziemy wysokich osób z tyłu, to można przesunąć kanapę i go powiększyć.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Te nowe Renówki są cudne, nawet to krytykowane przeze mnie GrandCoupe powoli zyskuje w moich oczach. Jak jest z przestrzenią nad głową w sedanie i jak spisuje się dzielona kanapa w Scenicu zamiast 3 osobnych foteli? Czy mimo braku 3 osobnych miejsc 3 osoby mają pełnowymiarowe miejsca czy jednak środkowy pasażer ma nieco mniej jeśli chodzi o szerokość? Jak wygląda sprawa w Grand Scenicu z ilością miejsca w 3 rzędzie? Lepiej niż w nowym Espace?
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto

Domyślnie

Grey, odsyłam do tekstu - o przestrzeni nad głową w Megane GrandCoupe jest kilka zdań, o przestrzeni w trzecim rzędzie także. Natomiast kanapy nie mieliśmy okazji przetestować w trzy osoby - nie było okazji. Śmiem jednak twierdzić, że problemów nie będzie.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Scenic wyglada naprawde swietnie - Francuzi sa w formie, a juz balem sie, ze sie zniemczyli
    Bardzo dobry pomysl z podniesieniem nieco nadwozia.

Awatar Ketos

Domyślnie

Pod względem stylistycznym wszystkie 3 modele są świetne. Renault jest pod tym względem w czołówce.
    Grand Scenic jest bardzo podobny do Espace, zwłaszcza w tylnej części nadwozia i tak się w sumie zastanawiam,
    jaki jest sens kupna Espace'a, ok, jest większy, ale Grand Scenic jest lepiej przemyślany, ma więcej schowków i wygląda tak samo dobrze a do tego jest (będzie) tańszy.
    Ciekawie wygląda tylny zderzak który jest ogromny, prawie 1/3 nadkola stanowi zderzak

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

To prawda - nowe renaulty trzymaja poziom i nie zlewaja sie w jedna kupe jak u niektorych. Nie rozumiem tylko tego gran coupe, bo to jakos nie pasuje do nazwy :P

Uprawnienia umieszczania postów