Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: autoGALERIA ma 6 lat!

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Ja również jestem od niedawna ale z miłą chęcią tu zaglądam To fajnie że jest miejsce w którym fani motoryzacji mogą wymieniać poglądy i uczyć się nowych rzeczy, przy tym szukać tapet. Bardzo imponuje mi uczynność użytkowników i ich zaangażowanie w forum, także 100 lat AG i wszystkim z osobna A na spotkaniu chętnie bym się zjawił ino wyjeżdża na auto zarabiać I nie będę przez 2 miesiące pisał Mam nadzieję że mnie nie wywalicie.
    P.S. Ja tu trafiłem już kiedyś oczywiście w poszukiwaniu tapet Nie zaglądałem jakiś czas, potem znowu trafiłem i już się zarejstrowałem

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

What can I say...
    Jest to strona, ktora jest juz znana w calej Europie (i nie tylko). Z pewnoscia serwis Autogaleria.pl jest jednym z ciekawszych w sieci. Wzbogaca sie o testy samochodow i o nowe tapetki. Rozwija sie. Mozna tylko pogratulowac ludziom (czlowiekowi) odpowiedzialnemu za powstanie i rozwoj, pogratulowac wytrwalosci, bo znajac zycie nie jest latwo wybic sie w miejscu tak przepelnionym, jakim jest internet. Chociaz kiedys moze bylo troszke latwiej

Forum jest, wydaje mi sie, czescia integralna tej strony. Nam pozostaje zaszczyt bycia uzytkownikami.
    Oby serwis odnosil dalsze sukcesy.
    Z wyrazami szacunku,
    Daniel

There's more to liv
    ing than only surviving

Awatar JaCie

Domyślnie

Jak prawie wszyscy wpadłem w poszukiwaniu tapet i się zaczęło... Najpierw odwiedzałem autogalerię w poszukiwaniu newsów ze świata motoryzacji. Wchodziłem codziennie, sprawdziś, czy jest coś nowego i zacząłem czytać komentarze na forum. Najpierw tylko czytałem, ale w końcu sam postanowiłem coś napisać.
    Teraz aG to dla mnie wyjątkowa strona, nie ma drugiej takiej w Polsce, więc chciałbym podziękować twórcom i mam nadzieję, że strona "pożyje" jeszcze wiele lat.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja już tak dawno się zarejestrowałem na forum AG, że nawet niepamietam w jakich to było okolicznościach (napewno nie szukałem tapet).
    Jutro 1 czerwca mina 2 lata, odkąd dołaczyłem na AG :shock:

Spotkanie forumowiczów jeśli w ogóle dojdzie do skutku, to tylko wśród forumowiczów z jednego miasta i okolic. Niestety kazdemu się nie dopasuje, także na ogólnopolski zlot nie ma co liczyc niestety.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

To można by zrobić nie jedno, ale parę spotkań forumowiczów z większej ilości miast niż tylko z jednego, a potem na forum np. fotki zamieścić z każdej takiej małej "imprezy"
    Co wy na to
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Auto
    *

Domyślnie

Ja chętnie bym się zabrał na zlot, oczywiście jeśli Grzesiu przelatywałby swoją bryką przez czestochowę.
    konto zamknięte

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

To i ja (spóźniony ) dołączam się do urodzinowych życzeń naszego wspaniałego forum
    Życzę.. Nam wielu sukcesów i nieustannego rozwoju w dobrym kierunku a jednocześnie gratuluję tego, co już się udało stworzyć i zorganizować
    Przede wszystkim gratulacje i podziękowania składam w ręce naszego Administratora ale także innym użytkownikom, któży przyczynili się do tego, czym teraz możemy się tak cieszyć.
    Pozdrawiam i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
    Pozdrawiam

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

JA także przyłączam sie do życzeń , wszystkiego najleprzego z okazji tej 6 rocznicy istnienia tej strony i tego forum , i oby istniało jeszcze barrdzo bardzo długo.

Domyślnie

A mi właśnie teraz strzelił roczek ..... wiem , że najlepszym userem nie jestem - rozdwojenie jaźni itd. Ale mam nadzieję , że dacie mi szanse .
    Bo w tym roku chce sie poprawić. Konczymy ze spamem ....
    Pierwszy rok kończe w wynikiem 0.83 posta dziennie ..... Pzdro

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 307_big_fan
    A mi właśnie teraz strzelił roczek ..... wiem , że najlepszym userem nie jestem - rozdwojenie jaźni itd. Ale mam nadzieję , że dacie mi szanse .
    Bo w tym roku chce sie poprawić. Konczymy ze spamem ....
    Pierwszy rok kończe w wynikiem 0.83 posta dziennie ..... Pzdro
    Gratuluje! Widze ze jestes cierpliwym userem skoro az rok wytrzymałes z STSem...

Na forum nie licza się statystyki nie masz co na nie patrzeći tak nikt na nie uwagi nie zwraca oprocz spamerów...
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Uprawnienia umieszczania postów