Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: autoGALERIA ma 6 lat!

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Oby tak dalej :P starajmy sie aby jak najdluzej ten serwis funkcjonowal :P:P
    A co do spotkania to odpadam :P jedyny moj osiaglany cel to Warszawa sorki chlopaki... takie sa uroki mlodosci :P
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Domyślnie

Krzysztofie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy - to przede wszystkim Twój sukces, Twoja motywacja do skupienia tylu ludzi na tym forum! To dzięki Tobie tu jesteśmy, tu się uczymy i tu się bawimy (to, że się kłócimy, to dzięki innym użytkownikom, których tu również pozdrawiamy! ).

Jestem tu od niecałego roku, a czuję jakbym od lat tu przebywał - świetny klimat, dużo wspaniałych ludzi! Dla mnie to forum stało się czymś więcej niż tylko stroną, na której skrobie setkę postów dziennie - dla mnie to coś jak bar (czat ), który odwiedzasz, żeby nacieszyć się z kumplami. KLIMAT - on rządzi na autoGALERII w przeciwieństwie do innych for...

Cytat Zamieszczone przez DK_WRC
    A jeśli chodzi o DJ'a - no cóż, będzie musiał wybrać z banku całą gotówkę, żeby postawić wszystkim po piwku
    Jeśli tylko ilość forumowiczów na spotkaniu dopisze, możemy stawiać browary! Co do spotkania, to z LiveLetDie podświadomie już obgadaliśmy szczegóły nie wiedząc o rocznicy - może ostatni weekend czerwca? Byłoby miodzio!!

P.S. Tylko błagam nie róbcie w lipcu, bo Brabusik będzie w... Tunezji

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Gratulacje To juz ładny staż w otchłani internetu. Uznanie za stowrzenie i dobre rozwinięcie serwisu oraz ciekawego forum.

Gdy poczytałem o historii to skojarzyłem, że byłem zarejstrowany w jednym z Twoich wcześniejszych serwisów z serii NFS. Nie pamiętam już tylko, w którym.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Wszyskiego naj... naj... naj... Nawet nie wiem za bardzo co mam napisać, od momentu zarejestrowania się na aG nie ma dnia, żebym nie zaglądał na forum, nawet w trakcie matur byłem tu chyba każdgo dnia... Ostatni duzo myślalem, żeby zaproponować taki zlot Forumowiczów aG, ale jak widać "grupa trzymająca władze", dobrze wie co ma robić Udzielam sie na forum od 12.05.2005 i bardzo mił wspominam moje przyjęcie w tym serwisie, poźniej nadanie rangi VIP, co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło, szczególnie ze względu na mój uwczesny krótki pobyt na forum. W tej chwili, jestem już chyba tak związany z tą stronką, że czasem aż zły jestem, że jeszcze nie zaglądałem na forum, a tu już yaka późna godzina

Serwis się rozwija w dorym kierunku, cały czas są jakieś news'y, koledzy z forum, to świetna ekipa szkoda, że nikogo nie znam osobiście, ale mam nadzieje, że ten zlot coś zmieni Mieszkam niedaleko Łodzi (no 100 km, ale to nie jest próblem), więc jeżeli taki zlot będzie, to ja się na nim pojawie, chociażby ze względu na to piwo, co będzie Dj stawiał Jedynym problemem może być termin, gdyż przyjęcia na studia są w lipcu, więc w tym okresie nie bardzo będe miał czas...

I jeszcze raz moje szczere gratulacje za prowadzenie takiego serwisu, jeżeli mnie nie wywalicie z forum za moje wypowiedzi, to raczej sam nie odejde No chyba, że mi net wyłączą...

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

No to troche wazeliny.
    100 a może i 200 lat Panie i Panowie.
    Ja również tak jak DK_WRC trafiłem na autogalerię szukając w necie tapet takiej marki jak Mercedes. Później przez jakiś czas patrzyłem co tam słychać, co tam się pisze na forum i pewnego słonecznego dnia zarejestrowałem się na nim. Od tego czasu troszeczke postów napisałem a i cała społeczność forum przyjęła mnie bez problemu (takie przynajmniej odnoszę wrażenie ). Żeby nie przedłużać powiem po prostu wszystkiego naj, naj.
    Pozdrawiam jaromir

Auto
    *

Domyślnie

Miło, bardzo się cieszę z tego co się stało z aG, jej rozwój itd., na początku jest jeden człowiek z motywacją, aż nagle okazuje się że trafił w dziesiątkę i jego strona rozrosła się niczym pianka montażowa.
    Gratuluję Krzysiu wspaniałego pomysłu, gdyby mój okazał się choćby w połowie tak sukcesywny jak aG to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Mam też nadzieję że moja pomoc merytoryczna jak i techniczna dla tego serwisu wyszła wszystkim na dobre i częściowo przyczyniła się do rozwoju aG.

Dziękuję przedewszystkim ludziom, których cenię i lubię, którzy przyczynili się do rozwoju tego serwisu, dziękuję też tym, którzy wyrazili zaangażowanie w mój plan, jesteście świetni panowie, tak samo jak cała społeczność tej naszej przystani, oby tak dalej.
    konto zamknięte

Awatar Fester

Domyślnie

100 lat !!! 100 lat!!! Niech żyje ,żyje nam!!! ...a kto z nami nie wypije....!!!

Moje pierwsze i jak do tej pory najlepsze forum na, którym mam przyjemność bycia użytkownikiem. Spędziłem tu wiele przyjemnych chwil ( i myślę... nie!!!.. jestem przekonany, że będzie ich więcej). najbardziej sie cieszę, że mogłem tutaj poznać wiele wspaniałych, interesujących i życzliwych osób.

Życzę aby aG rozwijało się tak dalej!!!
    Wchodzi facet do samolotu, a tam zakaz pływania lecz on dalej drzewo rąbie!!
    Jaki z tego morał???
    Nie wsadzaj roweru do lodówki bo ci trampki do wody wpadną!!

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

ah sory ze tak pozno i nie odpowiedzialem na esemesa ale dopiero godzine temu do domu wrocilem

osobiscie chcialbym ci podziekowac Krzysztofie nie tylko za sama wspaniala strone ale rowniez za to ze dales mi szanse, ktora juz teraz ma swoje bardzo pozytywne efekty

oby aG trwała nam długo i pomyslnie przez nastepne lata

----
    co do zlotu, to łódź - czemu nie... mi nawet po drodze :P

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Na początek oczywiście NAJLEPSZEGO!!!
    Po przeczytaniu histori aG musze przyznac ze była ciekawa i nigdy bym nie przypuszczał ze tak moze sie rozwinąć.. ze takie mogą byc początki tak znakomitego serwisu.... który mozna powiedziec stał sie moim nałogiem... i pierwsze co robie włączając przeglądarke wchodze na aG (czasem nieświadomie bo mam taki odruch )
    Oczywiście najbradziej tu lubie forum i ludzi na nim
    Pozdrawiam wszystkich

ps. zdąrzyłem przed północą

Domyślnie

Jestem tu od niedawna, ale już po paru dniach mojego pisania na aG, ta strona stała się tą, na którą zaglądam najczęściej To głównie za sprawą "dusz" tego forum i klimatu jaki na nim panuje

Tak więc 100 lat autoGALERII

Pozdro dla wszystkich
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Uprawnienia umieszczania postów