Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80

Wątek: XC60 D3 Summum oska vs. Sportage GT-line 1.6 turbo 4x4

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Gratulacje dobrego wyboru!! Cieszę się niezmiernie że nie zasilisz swoimi pieniędzmi producenta z kraju w którym konsumuje się psy na obiad

Ostatnio też się rozglądam za nowym autem - kompakt z mocą ok 150km. Byłem się przejechać Ceed'em 1.6 130 kilka koni i nie wiem gdzie te rumaki się wypasały. Chyba na polu obok auta. Auto bez osiągów, stylu, smaku, werwy i tego nieopisanego "coś" czego szukają pasjonaci motoryzacji. W przypadku innych modeli tego pożal się boże producenta pewnie jest podobnie.

Szkoda że nie D5 - z czasem może zacząć brakować mocy.... Ale i tak dobry wybór.

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Gratulacje! Pomimo mojej sympatii do Kii Sportage uważam, że podjales bardzo dobry wybór! Kiedy odbiór? Czekamy na obszerną fotorelacje :P

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Gratulacje, będzie Pan zadowolony Do tego wyposażenie przednie, z tego co pisałeś - Summum + ogrzewanie postojowe i dach panoramiczny to dodatki, które bardzo potrafią umilić eksploatację

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nidhogg Zobacz posta
    Gratulejszyn Jaki kolor?
    Dzieki. Taki braz, ale nie ten bardzo ciemny, tylko jasniejszy Nie pamietam nazwy lakieru. Wachamy sie jeszcze czy brac czarny, czy bezowy srodek. Bezowy wyglada super, ale obawiamy sie o utrzymanie tego.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Szkoda że nie D5 - z czasem może zacząć brakować mocy.... Ale i tak dobry wybór.
    No szkoda, ale budzet byl taki, a nie inny. Poza tym auto 90% spedzi w miescie, wiec naped na 4 oraz wieksza moc na nic.
    Dodatkowo to auto ma byc rodzinnym, bezpiecznym autem, ktory spokojnie dowiezie nas do celu - a ten silnik, mimo tylko 150 koni, spokojnie do 150 km/godz rozpedza ta bude. Wiecej tym i tak sie nie da jezdzic, bo szumi i buja

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

jak skórzane wnętrze to bierz beżowe, zabezpiecz porządnie i dbaj regularnie.
    ja mam jasne wnętrze i tragedii nie ma, jedyne co to w przyszłym roku znowu do profesjonalistów pójdzie na czyszczenie.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez otta Zobacz posta
    Gratulacje! Pomimo mojej sympatii do Kii Sportage uważam, że podjales bardzo dobry wybór! Kiedy odbiór? Czekamy na obszerną fotorelacje :P
    Bo Kia Sportage to bardzo udane auto, szczegolnie jako GT-line. Gdyby mieli porzadne kolory, to pewnie Zona by sie skusila, a dodatkowo zaoszczedzilibysmy troche pieniazkow.Ona ma tym jezdzic na codzien, wiec wazne, zeby jej sie podobalo / czula sie dobrze.

Auto idzie do zamowienia, wiec jakies 3-4 miesiace podobno. Bez BLIS byloby krocej, ale akurat BLIS chcemy.

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    jak skórzane wnętrze to bierz beżowe, zabezpiecz porządnie i dbaj regularnie.
    ja mam jasne wnętrze i tragedii nie ma, jedyne co to w przyszłym roku znowu do profesjonalistów pójdzie na czyszczenie.
    Skorzane. 'Zabezpiecz porzadnie' to spoko, planuje tez wrzucic od razu powloke kwarcowa na lakier. Gorzej z tym 'dbaj regularnie' niestety.

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Gratulacje, będzie Pan zadowolony
    Dzieki, juz sie nie mozemy doczekac

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Mi kazali po zabezpieczeniu skórę ogarniać co około 15'000 km. Więc wypada mi jakoś na dniach się nią zająć.
    Póki co wygląda jak nowa.

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

A propos jasnej skóry w Volvo (i w ogóle skóry w Volvo). W tym roku mieliśmy wypożyczone Volvo XC90 z 2013 na Fuercie. Przebieg coś około 70k. Skóra wyglądała BARDZO ŹLE. Ja wiem, że to auto z wypożyczalni, nikt skóry nie konswerwował, zapewne czyścił czym popadnie, plus potężne słońce też robi swoje. No ale nie powinno to tak wyglądać moim zdaniem.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Tapicerka skórzana w dzisiejszych autach jest jak papier. W volvo i tak dostajesz jedną z lepszych. Być może wystarczyło czyszczenie i impregnacja żeby doprowadzić ją do dobrego stanu. Bardzo słabo skórę ma dziś bmw nawet w komfortach gdzie dostajesz nappę. W audi podstawowa skóra to totalne dno.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Szczerze mowiac ta w Volvo wydaje sie dosc gruba I porzadna, ale ciezko powiedziec jak zniesie codzienne uzytkowanie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów