Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 80

Wątek: XC60 D3 Summum oska vs. Sportage GT-line 1.6 turbo 4x4

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Bo skórzana tapicerka w autach, to porażka. Ma to sens co najwyżej w cabrio, bo się jednak bardzo mocno kurzy, więc ze względów praktycznych warto ją mieć.
    W innych przypadkach więcej problemów niż korzyści. Zimą zimno (podgrzewanie ma pewną bezwładność więc pierwszy kontakt jest koszmarny), latem się pocisz i kleisz (wentylacja to mimo wszystko nie taki oczywisty standard). Do tego trzeba uważać na spodnie, typu jakieś 'piny' w jeansach, dodatkowo jasne tapicerki od jeasnsów farbują. Dochodzi specjalistyczna pielęgnacja, żeby skóra nie zaczęła pękać itp., a oprócz tego spróbuj coś cięższego z ostrymi krawędziami położyć (np. karton)... zaraz odkształcenia.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

co prawda nigdy nie miałem skóry w aucie, ale mam skórę motocyklową i jest niezniszczalna,a jedyne co trzeba robić, to raz na sezon natłuścić.
    Skóra motocyklowa jest całkowicie wystawiona na promienie UV i do tego mocno pracuje.
    Wydaje mi się, to świadczy o jakości skór w autach.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar kataryniarz
    Auto
    Renault Megane III Grandtour GT Line

Domyślnie

Sąsiad miał salonowe XC60 od nowości, jasna skóra po 100kkm wyglądała dramatycznie, jakby przejechał 300kkm

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Dużo zależy jak kto się przykładał do pielęgnacji. Skóra generalnie nie lubi zaniedbań, a im wyższej jakości skóra, im bardziej miękka, tym podatniejsza na uszkodzenia.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Finalizujemy konfig I zastanawiam sie nad opcja Volvo on Call

W opisie brzmi super, bo umozliwia wysylanie celu do nawigacji, otwieranie/zamykanie zdalne, odpalanie silnika (klima) no I wlaczanie ogrzewania postojowego plus pare innych bajerow. Oraz wzywa automatycznie pomoc gdy wykryje odpalenie poduszek itp.
    Natomiast ludzie w opisie apki pisza czesto, ze im sie wiesza itp.

Znacie moze kogos kto tego uzywa/uzywal?

Auto
    firmowe

Domyślnie

Dobry wybór zatem to odnośnie Volvo - ja swojego niestety zamawiam dopiero w styczniu ale nie będę brał na 100% beżowej jasnej tapicerki. Miałem już sposobność w VAGu i mimo, że średnio co miesiąc jeździł na czyszczenie wnętrza to zawsze po piątku typu casual friday w tzw janesach pozostała na siedzeniu odcień niebieski. Gratulacje wyboru!

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Hehe, Zona gustuje raczej w sukienkach, wiec bedzie latwiej.
    Tez sie wachalismy, ale jak sie nie sprobuje, to sie nie wie.

Kierownica, dywaniki, tunel beda czarna, wiec tak naprawde tylko fotele I wstawki w drzwiach beda bezowe.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Bierz jasne wnętrze, bo Żona depresji nabawi się w takim ciemnym

Jak ktoś wspomniał, skóra skórze nie równa. Miałem w E90 ekoskórę (beżową) i wyglądała jak nówka po 3-5 latach, natomiast w dotyku jak 'skóra' z Fiata 125p W Audi miałem jakąś lepciejszą i rzeczywiście milusia i w ogóle, ale też bardziej się brudziła/niszczyła (np. zostawały na dłużej odciski od guzików, czy fotelika, albo dżinsy bardziej barwiły niż w BMW). Co nie zmienia faktu, że spokojnie te przebarwienia umyjesz.

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Ja bym brał Volvo on Call - może kiedyś uratować życie
    Mówisz o aplikacji na Androida/iOS? Jeżeli są błędy to zapewne je poprawią i tym bym się nie przejmował.

Auto
    Różne

Domyślnie

Mieliśmy brązowe XC90 Summum z jasnym środkiem. Skóra raz w miesiącu była nacierana preparatami, po 9 latach i 150 kkm wyglądała bardzo dobrze. Moim zdaniem jak brązowe Volvo to z jasnym środkiem. Czarne środek wygląda smutno, a jasny jest bardzo przyjemny.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów