Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Renault Clio 1.2 TCe Intens GT Line | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Renault Clio 1.2 TCe Intens GT Line | TEST

#drivetastefully

Awatar KrankedGT
    Auto
    Tak

Domyślnie

Mając 190 wzrostu większą część widoku do przodu zasłaniało mi lusterko wsteczne, odechciało mi się jazdy próbnej.
    Jestem ciekaw czy ten silnik pojawi się w Micrze, ale myśle że to kwestia czasu. Bardziej jestem ciekaw tego auta w wydaniu Nissana.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Jest taka wajcha po lewej stronie co służy do opuszczania fotela kierowcy Przy moich 175 wszystko cacy - fotel wygodny i bez problemu znalazłem pozycję za kierownicą.

Dlaczego tego silnika w manualu nie było od początku w ofercie?? Moim zdaniem obecnie najfajniejsze auto segmentu B na rynku. I do tego można w salonie wyrwać naprawdę konkretną ofertę. Za mniej niż 6 dyszek wersja z tym silnikiem, LED światłami i Bose. Do tego autoklima i wszystkie inne oczywistości.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Zgadza się, jedna z lepszych ofert w klasie. Jestem fanem skrzyń automatycznych, ale w tym przypadku manual to znacznie lepsze rozwiązanie. Dobrze, że wreszcie jest wybór. Z wyglądu Clio mi się bardzo podoba, bardziej niż większe, nowsze modele. Jeśli do tego się naprawdę dobrze prowadzi, pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie będzie psujny i...brać

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Samochody tego segmentu generalnie nie należą do najbardziej przestronnych na rynku

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Mam pytanie dot. systemu audio, bo z testu możemy się dowiedzieć tylko o jego negatywnym wpływie na pojemność bagażnika. Daje radę to Bose? W Renault styczność miałem tylko z Laguną III Bose i było naprawdę spoko, stąd zastanawiam się jak to wygląda w Clio. W tym segmencie ciężko znaleźć auto z dobrym nagłośnieniem, więc byłbym mile zaskoczony, gdyby jednak takie auto istniało.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Auto z zewnątrz prezentuje się rewelacyjnie, ale niestety nie podchodzi mi deska i zegary, wygląda zbyt zabawkowo.
    Zdecydowanie w wersji GT aluminiowe łopatki dodawały niesamowitego smaczku, szkoda że teraz, że w ogóle nie są dostępne (bo nie ma wersji GT).
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar manager
    Auto
    Multipla/Rifter/W124

Domyślnie

Lift wniósł sporo dobrego do naprawdę udanego auta, szkoda jednak osobnej wersji GT, choć ta była trochę za słaba. Ciekawe, czy wprowadzenie pakietu jako namiastki się sprawdzi, bo wprowadzenie manuala na pewno podniesie sprzedaż.

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Mam pytanie dot. systemu audio, bo z testu możemy się dowiedzieć tylko o jego negatywnym wpływie na pojemność bagażnika. Daje radę to Bose?
    "audio Bose (bardzo dobre, choć fabryczne Bass Reflexy są niewiele gorsze)" przedostatnie zdanie testu

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Jest bardzo dobre, ale... w moim Clio (przedlift) mam wówczas najlepszy system "Bass Reflex", który to gra niewiele lepiej. Duży wpływ na audio Bose w odświeżonym modelu ma lepsze wygłuszenie kabiny, dzięki czemu znacznie mniej niepożądanych dźwięków dobiega z zewnątrz.

Uprawnienia umieszczania postów