Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Kia Stinger GT | NEWS

Awatar rydzyk
    Auto
    Renault Laguna III GT 2.0T + LPG

Domyślnie

Na fanpejdżu Kia motors Polska podają 6.5 do stówy, ale Jalopnik jakiś czas temu sugerował 6.1.

Stinger wydaje się zatem byc odrobinę szybszy od bazowej Giulii 2.0, przy czym jest większy i bardziej praktyczny. Jeśli jeździ równie dobrze, to nie mam więcej pytań, tym bardziej, że za niewielką dopłatę do XL mam dodatkowo skórzaną tapicerkę, pełną elektrykę, podgrzewaną kierownicę i wentylowane fotele. Asystenci jazdy mi nie potrzebni (za wyjątkiem tempomatu), ale wyposażenie z zakresu komfortu przywitam z uśmiechem

Jeden z komentujących na Facebooku dobrze podsumował auto. Za cenę niewiele wyższą, niż dopisazony hot hatch dostajemy kawał liftbacka wielkości Audi A7 z RWD i 250 km.

Awatar Grey
    Auto
    Zoom-Zoom 3 1.6 MZR Active

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bascule Zobacz posta
    Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac. Czego to niby wyznacznikiem mialoby byc jezdzenie BMW ?
    No wlasnie niczego, a wiele osob sobie myśli ze kupując BMW jezdza nie wiem czym, a tak naprawdę w tej cenie to KIA oferuje dużo lepsze auto bo BMW to zwykly golas.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Ja widzę różnicę pomiędzy premium a nie-premium w jakości poszczególnych opcji. Niby te same funkcjonalności, ale jednak gorszy efekt końcowy.
    Np. taka kamera 360 stopni: porównajcie jakość obrazu, czy zniekształcenia w takim Huyndai Santa Fe, a np. w BMW X5. Niby oba się tak samo nazywają i pełnią tą samą funkcję, ale bałbym się polegać na obrazie w Huyndaiu
    Kamera cofania - to samo, niektóre są tak kiepskie, że rejestracji auta za tobą nie odczytasz.
    Responsywność interfejsu - co z tego, że mam multum funkcji, jak poruszanie się po menu zamula, albo nawigacja laguje...

Stinger fajny i dobrze, że odważyli się na coś innego niż kolejny SUV, czy kompakt - brawa dla Kii. Ciekawe jak zwykła wersja będzie wyglądać bo wszędzie widzałem raczej GT.

Uprawnienia umieszczania postów